Lelum.pl > Samo Życie > Tajemnicze znalezisko pod podłogą kamienicy. Natknęli się na damskie pantofle, dalej było tylko dziwniej
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.09.2023 22:01

Tajemnicze znalezisko pod podłogą kamienicy. Natknęli się na damskie pantofle, dalej było tylko dziwniej

kamienica, znaleziska pod podłogą
Szokujące znalezisko pod podłogą w kamienicy. Fot. tiktok.com/@kasia_i_adrian, Canva

Pewna para, która zamieszkała w kamienicy, postanowiła zrobić gruntowny remont mieszkania. Niezbędne okazało się zerwanie starej, drewnianej podłogi. W to, co przypadkiem tam znaleźli, aż trudno uwierzyć. Wszystko udokumentowali! 

Co kryło się pod podłogą w mieszkaniu w starek kamienicy? Nieprawdopodobne!

W obecnych czasach mieszkanie w kamienicy kojarzone jest z luksusem, szczególnie w większych miastach. Zwykle znajdują się one w samych centrach, przez co nieruchomość znacznie zyskuje na wartości. Czasem jednak budynki są tak stare, że zamieszkanie w nich bez przeprowadzenie gruntownego remontu jest niemal niemożliwe. Przekonała się o tym para, Kasia i Adrian, którzy publikują w mediach społecznościowych pod nazwą “kasia_i_adrian”.

Para zakupiła mieszkanie w wiekowej kamienicy, jednak nie nadawało się ono do zamieszkania. Postanowili więc przeprowadzić remont, by odnowić lokum. Jedną z niezbędnych prac okazało się zerwanie starej, drewnianej podłogi. Gdy udało im się ją zdjąć, przeżyli szok! Natychmiast chwycili za telefony, by wszystko udokumentować. 

"Dusza strzaskana, serce popękane". Fani reagują na najnowszy post Marcina Hakiela

Para odkryła, że pod podłogą w ich mieszkaniu w kamienicy coś jest

Kasia i Adrian to para, która założyła wspólne konto m.in. na TikToku, gdzie dzielą się szczegółami ze swojego życia. Pokazują kontent podróżniczy połączony z szeroko pojętym lifestylem. Gdy postanowili dokonać gruntownego remontu swojego mieszkania w kamienicy, nie wiedzieli jeszcze, że dostarczy im to nieprawdopodobnego materiału do nagrań…

Odkrywamy tajemnice historii! Znaleźliśmy nieoczekiwane skarby pod podłogą parterowego mieszkania w starej kamienicy. Przenieś się z nami w podróż w czasie – głosi opis pod niedawno dodanym filmikiem. 

Jakie przedmioty para znalazła pod podłogą swojego mieszkania? Zaczęło się dość niewinnie, pod starymi deskami kryły się stare monety, sprzęty kuchenne, butelki po alkoholu, bilety komunikacyjne z 1938 roku, sztućce, gazety czy książki. To jednak nie wszystko! 

Projekt bez nazwy - 2023-09-19T212416.600.png
Szokujące znalezisko pod podłogą w kamienicy. Fot. tiktok.com/@kasia_i_adrian

Szokujące znalezisko pod podłoga w kamienicy

Okazuje się, że Kasia i Adrian pod podłogą swojego mieszkania w kamienicy odkryli prawdziwy skarbiec. Pod deskami, które musieli wymienić, znajdowały się różne przedmioty codziennego użytku. Jednak kilka z nich szczególnie zwróciło uwagę internautów. Były to m.in. damskie pantofle, stare męskie obuwie, ogromna klatka na ptaki, a nawet… kuchenka gazowa z 1930 roku! 

Jak to wszystko zmieściło się pod podłogą? To samo pytanie zadawali komentujący. Jeden z nich podzielił się ciekawą teorią:

W czasie wojny w ten sposób ludzie mieli zrobione coś na wzór piwniczek, tam chowali jedzenie, żeby np. wojsko kiedy szło, nie zabrało wszystkiego – czytamy.

Projekt bez nazwy - 2023-09-19T212337.640.png
Szokujące znalezisko pod podłogą w kamienicy. Fot. tiktok.com/@kasia_i_adrian
Projekt bez nazwy - 2023-09-19T212316.662.png
Szokujące znalezisko pod podłogą w kamienicy. Fot. tiktok.com/@kasia_i_adrian
Projekt bez nazwy - 2023-09-19T212358.748.png
Szokujące znalezisko pod podłogą w kamienicy. Fot. tiktok.com/@kasia_i_adrian
Tagi: znalezisko