Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Tak wygląda zachodzenie w ciążę z szejkiem
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.03.2024 13:33

Tak wygląda zachodzenie w ciążę z szejkiem

Żona szejka
Fot. soudiofarabia/Instagram

Zdecydowała się na ślub z bogatym szejkiem, który ma wymagania co do liczby dzieci. Ona również ma swoje oczekiwania. Ma być luksusowo, drogo i z przepychem. Szykują się wydatki rzędu kilku milionów złotych.

Ta żona szejka opływa w luksusy

Soudi Al Nadak zaistniała w sieci jako żona miliardera z Dubaju. W swoich mediach społecznościowych przełamuje mity wokół kultury Bliskiego Wschodu, a także pokazuje swoje luksusowe życie u boku hojnego męża. Na Instagramie śledzi ją niemal 300 tysięcy osób, które zaciekawione jej codziennością nie mogą oderwać wzroku od bajecznych strojów, gadżetów i innych prezentów.

Taki styl życia przez niektórych jest podziwiany, ale część osób aktywnie krytykuje Soudi zarzucając jej bycie zbyt zależną od męża i wieszcząc nieszczęśliwe życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że stan rzeczy, w jakim znalazła się Brytyjka, całkowicie jej odpowiada. Niedawno podzieliła się swoimi oczekiwaniami wobec męża, które ma spełnić w przypadku jej zajścia w ciążę.

Wyszła za Araba. Tak wyglądają kulisy ich związku Jest żoną szejka arabskiego. Polka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej życie

Ciąża? Nie ma nic za darmo

Nie obędzie się bez materialnych potrzeb, które ma spełnić bogaty szejk. Jak zapowiedziała Soudi, nie ma szans, że sprowadzi na świat dziecko, jeśli nie otrzyma za to pierścionka z olbrzymim kamieniem. Podkreśliła, że “nie zamierza przechodzić przez ten ból za darmo”. W jednym z nagrań opublikowanych na Instagramie i TikToku zdradza, że jej mąż oczekuje co najmniej ośmiorga dzieci.

tiktokerka.png
Fot. soudiofarabia/Instagram

Innymi oczekiwaniami, jakie ma Soudi wobec szejka, jest zakup nieruchomości inwestycyjnej, samochodu oraz drogiej markowej torebki. Takie kosztują średnio pomiędzy 100 a 150 tysięcy złotych. Natomiast kieszonkowe, które ma jej wypłacić mąż, będzie w wysokości głównej nagrody popularnego teleturnieju. Myślicie, że to wszystko? Nic bardziej mylnego.

ZOBACZ TEŻ: Ma męża Araba. Niebywałe, w jakich warunkach będzie musiała urodzić. Potrzebny jej specjalny strój

Takie inwestycje szykuje dla niej szejk

Jak można się spodziewać, wygląd jest dla Soudi bardzo ważny. Dlatego nie wyobraża sobie urodzić dziecka i pogodzić się ze zmianami w ciele, jakie zajdą w trakcie ciąży. Dlatego w gestii szejka będzie również sfinansowanie drogich operacji plastycznych w Stanach Zjednoczonych, które zrobią z kobiety najatrakcyjniejszą matkę na świecie. Nie zabrakło również oczekiwań wobec samych dzieci.

Przede wszystkim, jeszcze przed przyjściem na świat potomka, szejk ma zorganizować wielką imprezę ujawniającą jego płeć. Za pomocą pokazów świetlnych kosztujących około 400 tysięcy złotych zostanie ona wyświetlona na jednym z dubajskich budynków. Nie może zabraknąć również idealnego prezentu dla świeżo urodzonego dziecka. Córka ma dostać nową kolekcję Diora, natomiast syn własny jacht. Myślicie, że to wygórowane oczekiwania?