Lelum.pl

fot. Pixabay/Diego Fabian Parra Pabon; Twitter/bonzai_king

Tragiczne pobicie przez nastolatków. Sąd podjął decyzje, co stanie się z winnymi

13 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Przekazano nowe informacje na temat nastolatków, którzy uczestniczyli w tragicznym pobiciu w Pruszkowie. Sąd zdecydował, co dalej z sześcioma napastnikami.

Sprawa brutalnego pobicia i przypalania papierosem nastoletniego chłopca wywołała burzę w sieci. Teraz przekazano nowe wiadomości na temat zatrzymanych napastników. Policja zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy.

Tragiczne pobicie z Pruszkowa wstrząsnęło całą Polską

Na początku lutego tego roku doszło do dramatycznego pobicia na ulicach Pruszkowa. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak szóstka nastolatków znęca się nad swoim rówieśnikiem. Nie tylko go biją i każą całować własne buty, ale też przypalają mu dłonie papierosem i próbują włożyć mu go do ucha.

Sprawę zgłosiła mama pokrzywdzonego chłopca. W związku z jej zawiadomieniem sześcioro napastników zostało zatrzymanych przez miejscową policję. Teraz wiadomo, jakie jest postanowienie sądu w sprawie nieletnich.

Katarzyna Dowbor

Artur odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor. Miał smutny powód, wiemy co dziś robi

CZYTAJ DALEJ

Sąd postanowił co dalej z nastolatkami z Pruszkowa

W poniedziałek 13 marca o godzinie 13:00 miało miejsce niejawne posiedzenie Sądu Rejonowego w Pruszkowie w związku z dramatycznym pobiciem nastoletniego chłopca. Policja zawnioskowała na spotkaniu w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich, aby wobec sześciorga napastników zastosować środek zapobiegawczy w postaci umieszczenia ich w schronisku dla nieletnich.

-Sąd wydał postanowienie i zastosował w stosunku do całej szóstki środek tymczasowy w postaci schroniska dla nieletnich, umieszczając ich na okres trzech miesięcy - poinformowała sędzia Wioletta Iwańczuk - rzeczniczka do spraw rodzinnych i nieletnich Sądu Okręgowego w Warszawie 

Do sieci wyciękły nagrania z brutalnego pobicia w Pruszkowie

Teraz w Internecie pojawił się materiał wideo z tego nieszczęśliwego dnia. Na nagraniu dokładnie widać, kto znęca się nad nieletnim, dlatego też filmik ten został użyty jako dowód, dzięki któremu zidentyfikowano sprawców pobicia.

Nagranie miała okazję widzieć również mama pobitego nastolatka, która nie kryje swojego wzruszenia na widok całego zajścia. Kobieta wyjawiła również, że jej syn został objęty opieka psychologa oraz otrzymał od szkoły odpowiednie wsparcie.

-Kiedy to zobaczyłam, poczułam, jakby przejechał po mnie walec. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić, krzyczałam. Do pierwszego filmu podchodziłam kilka razy. Drugiego nie obejrzałam, nie dałam rady -powiedział przerażona widokiem pobicia matka.

Z

obacz nagranie:

 

Katarzyna Cichopek, Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek aż pisnęła, mały gość "Pytania na śniadanie" ściął z nóg wszystkich jednym zdaniem

CZYTAJ DALEJ
Azja Express

Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

pobicie

Podobne artykuły

Samo Życie

Krzysztof odłączył od tlenu własną matkę. To, co zrobił później poraża, Polskę obiegły mrożące wieści
Czytaj więcej >

Samo Życie

Nastolatki dręczyły woźnego w szkole. Miał tego dość i zdecydował się zemścić, niebywałe, do czego się posunął
Czytaj więcej >

Samo Życie

Ksiądz zmarł podczas mszy. Wieści nie do uwierzenia obiegły Polskę, wierni widzieli porażającą scenę
Czytaj więcej >

Samo Życie

Kupiła kapustę, w domu chciała ją pokroić i zamarła. Porażające, co powstrzymało ją w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Samo Życie

Tragiczny koniec Tomasza Chady. Muzyk nigdy nie miał łatwego życia
Czytaj więcej >

Samo Życie

Zaczęły się niespotykane okazje w Biedronce. Polacy obkupią się co niemiara
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]