Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Tragiczne pobicie przez nastolatków. Sąd podjął decyzje, co stanie się z winnymi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.03.2023 19:35

Tragiczne pobicie przez nastolatków. Sąd podjął decyzje, co stanie się z winnymi

pobicie
fot. Pixabay/Diego Fabian Parra Pabon; Twitter/bonzai_king

Przekazano nowe informacje na temat nastolatków, którzy uczestniczyli w tragicznym pobiciu w Pruszkowie. Sąd zdecydował, co dalej z sześcioma napastnikami.

Sprawa brutalnego pobicia i przypalania papierosem nastoletniego chłopca wywołała burzę w sieci. Teraz przekazano nowe wiadomości na temat zatrzymanych napastników. Policja zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy.

Tragiczne pobicie z Pruszkowa wstrząsnęło całą Polską

Na początku lutego tego roku doszło do dramatycznego pobicia na ulicach Pruszkowa. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak szóstka nastolatków znęca się nad swoim rówieśnikiem. Nie tylko go biją i każą całować własne buty, ale też przypalają mu dłonie papierosem i próbują włożyć mu go do ucha.

Sprawę zgłosiła mama pokrzywdzonego chłopca. W związku z jej zawiadomieniem sześcioro napastników zostało zatrzymanych przez miejscową policję. Teraz wiadomo, jakie jest postanowienie sądu w sprawie nieletnich.

Artur odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor. Miał smutny powód, wiemy co dziś robi

Sąd postanowił co dalej z nastolatkami z Pruszkowa

W poniedziałek 13 marca o godzinie 13:00 miało miejsce niejawne posiedzenie Sądu Rejonowego w Pruszkowie w związku z dramatycznym pobiciem nastoletniego chłopca. Policja zawnioskowała na spotkaniu w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich, aby wobec sześciorga napastników zastosować środek zapobiegawczy w postaci umieszczenia ich w schronisku dla nieletnich.

-Sąd wydał postanowienie i zastosował w stosunku do całej szóstki środek tymczasowy w postaci schroniska dla nieletnich, umieszczając ich na okres trzech miesięcy - poinformowała sędzia Wioletta Iwańczuk - rzeczniczka do spraw rodzinnych i nieletnich Sądu Okręgowego w Warszawie 

Do sieci wyciękły nagrania z brutalnego pobicia w Pruszkowie

Teraz w Internecie pojawił się materiał wideo z tego nieszczęśliwego dnia. Na nagraniu dokładnie widać, kto znęca się nad nieletnim, dlatego też filmik ten został użyty jako dowód, dzięki któremu zidentyfikowano sprawców pobicia.

Nagranie miała okazję widzieć również mama pobitego nastolatka, która nie kryje swojego wzruszenia na widok całego zajścia. Kobieta wyjawiła również, że jej syn został objęty opieka psychologa oraz otrzymał od szkoły odpowiednie wsparcie.

-Kiedy to zobaczyłam, poczułam, jakby przejechał po mnie walec. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić, krzyczałam. Do pierwszego filmu podchodziłam kilka razy. Drugiego nie obejrzałam, nie dałam rady -powiedział przerażona widokiem pobicia matka.

Z

obacz nagranie:

 

Tagi: pobicie