Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Wzięli ze sobą ślub po 2 tygodniach znajomości. Nie mieści się w głowie, co teraz przeżywają
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 24.04.2023 18:32

Wzięli ze sobą ślub po 2 tygodniach znajomości. Nie mieści się w głowie, co teraz przeżywają

Para młoda
fot. Tiktok/@danielleandgunnar

Romantyczne, wręcz filmowe historie nie zdarzają się w prawdziwym życiu często. Jednak dwójka Amerykanów napisała scenariusz, który mało kto by wymyślił. Danielle i Gunnar wzięli ślub zaledwie po… 2 tygodniach znajomości. 

Wiele osób twierdziło, że ich małżeństwo nie potrwa długo i para rozwiedzie się równie szybko, jak się pobrała. Nic bardziej mylnego, są oni nadal razem i twierdzą, że nigdy nie byli szczęśliwsi. 

Nieznajomi wzięli ślub po 2 tygodniach znajomości

Podjęcie decyzji o ślubie wielu zakochanym zajmuje wiele miesięcy, a nawet lat. Rzadko słyszy się o przypadku, kiedy para decyduje się na to szybciej. Jednak opisywana dwójka zaprzeczyła każdej z teorii na ten temat.

Danielle i Gunnar z czasem mocno się pokochali. Swoje codzienne życie i kulisy wspólnego życia ochoczo relacjonują w mediach społecznościowych. Ich tik toki zyskują naprawdę dużą popularność.

Hiszpanów zamurowało. Tak wczoraj Anna Lewandowska pokazała się w tłumie ludzi

Historia ślubu nieznajomych

Według brytyjskiego portalu dailystar.co.uk znajomość małżonków rozpoczęła się od tego, że mężczyzna postanowił poszukać żony na Tik toku. Jego planypoczątkowo nie były do końca poważne. Chciał zrobić coś ciekawego w sieci. 

Postanowił zrobić krótki casting, który wyłonił jego partnerkę. Zadaniem chętnych kobiet było nakręcenie filmu, w którym miała przekonać Gunnara do siebie. Zgłoszeń nie było mało, jednak to Danielle przykuła jego specjalną uwagę.

Szczęśliwe małżeństwo pary, która wzięła ślub po 2 tygodniach znajomości

Mężczyzna postanowił pojechać do jej rodzinnej miejscowości z pierścionkiem zaręczynowym, a już 2 tygodnie później para pobrała się na hucznej imprezie w Las Vegas. 

Aktualnie są oni 2 lata po powiedzeniu sobie sakramentalnego “tak” i ani myślą się rozchodzić. Ich uczucie z czasem rozkwitło i teraz mają mocną relację. Kobieta podkreśla, że oboje mają te same wartości i pomimo różnych osobowości w głębi duszy są tacy sami.

Ostatnio coraz głośniej jest o nietypowych ślubnych historiach. Podobną przeżyli Dunka oraz Brytyjczyk, którzy poznali się w internecie.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Tagi: ślub