Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska znów jest w ciąży? Opublikowała sugestywny post
Adrianna Elbe
Adrianna Elbe 05.08.2019 19:42

Anna Kalczyńska znów jest w ciąży? Opublikowała sugestywny post

Anna Kalczyńska
instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska, dziennikarka i prowadząca Dzień Dobry TVN, znowu jest w ciąży?! Gwiazda zamieściła na Instagramie fotografię, która, opatrzona bardzo sugestywnym opisem, dla wielu obserwujących stała się wystarczającym powodem do domysłów!

Prezenterka wyszła za mąż za Macieja Maciejowskiego dwanaście lat temu. Para doczekała się trójki dzieci: Jana, Hanny i Krystyny. Rodzice nie ukrywają, że są one dla nich całym światem. Czy gwiazda planuje powiększyć rodzinę? Internauci nie mają wątpliwości, że coś jest na rzeczy!

Anna Kalczyńska rodzina

Partnerem dziennikarki jest Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN. Jak przyznała w jednym z wywiadów Kalczyńska, ich związek oraz narodziny dzieci wydarzyły się w najlepszym momencie z możliwych:

Wszystko w moim życiu pojawiło się w odpowiednim momencie, kiedy byłam dojrzałą, świadomą, wiedzącą czego chcę kobietą— czytamy na stronie pomponik.pl

Zasłużony odpoczynek

Aktywna na Instagramie prezenterka często zamieszcza fotografie ukazujące sceny z życia rodzinnego. Wspólne spacery, wyjazdy i zabawa z dziećmi to właściwie codzienność. Obecnie gwiazda wypoczywa ze swoją rodziną w nadmorskiej miejscowości Chałupy.

Anna Kalczyńska jest w ciąży?

Ostatnie zdjęcie, jakie prezenterka zamieściła na portalu społecznościowym, może być dość dużym zaskoczeniem. Obok siedzącej na podeście gwiazdy widzimy sześcioro dzieci. Mamą trójki z nich jest prezenterka, a reszty, jej siostra, Zuzanna.

Pod pięknym zdjęciem pojawił się podpis:

Chałupy 3, a w nich… moje 3, plus Zuzi 3, a wkrótce na tym pomoście będzie nas więcej.

Czy to oznacza, że dziennikarka spodziewa się dziecka? A może opis odnosi się właśnie do jej siostry? Cóż, czas pokaże… Jesteśmy bardzo ciekawi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska, prezenterka programu Dzień Dobry TVN, od dwunastu lat jest w związku małżeńskim z Maciejem Maciejowskim.

Anna Kalczyńska

Para doczekała się trójki dzieci: Jana, Hanny i Krystyny.

Anna Kalczyńska

Zdjęcie, które dziennikarka zamieściła ostatnio na Instagramie, opatrzone jest bardzo interesującym opisem. Czyżby gwiazda spodziewała się kolejnego dziecka? Czy może te słowa były skierowane w stronę jej siostry?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natalia Janoszek została uderzona na planie filmu. „Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł”
  2. Michał Szpak pokazał odważne zdjęcie. Fani oszaleli z radości
  3. Michał Olszański zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dziennikarz zdradził powód
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródło: wikipedia.org, instagram.com