Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku. Lepiej usiądźcie, jej słów nikt się nie spodziewał. Wieści o władzy szokują
Sara Karmańska
Sara Karmańska 02.12.2023 14:00

Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku. Lepiej usiądźcie, jej słów nikt się nie spodziewał. Wieści o władzy szokują

Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku, fot. YouTube/HISTORY
Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku, fot. YouTube/HISTORY

Pod koniec każdego roku sieć zalewają artykuły na temat przepowiedni znanych mistyków i jasnowidzów, którzy starają się przewidzieć, co może czekać ludzkość w kolejnym roku. Wśród tych osób można wymienić między innymi Babę Wangę.

Baba Wanga jest popularną jasnowidzką

Baba Wanga urodziła się w 1911 roku i bywa czasami nazywana „bałkańskim Nostradamusem”. Kobieta była niepiśmienna, a do tego mówiła trudnym zrozumienia dialektem, a jej przepowiednie nie były szczegółowe, co sprawiało, że dość łatwo można było je naciągnąć do danej sytuacji. 

Choć dziś Baba Wanga już nie żyje, jej przepowiednie sięgają aż 5079 roku! Co zdaniem znanej jasnowidzki czeka ludzkość w nadchodzącym roku? 

Krzysztof Jackowski już wie, co się wydarzy. Koszmarna wizja nawiedziła jego umysł, TO podobno nas czeka Druzgocące proroctwo Katarzyny Szymon. TYLKO jeden region Polski ocaleje? Smutne słowa

Baba Wanga z przepowiedniami na 2024 rok

Wiele osób uważa Babę Wangę za wiarygodną jasnowidzkę. Kobieta miała bowiem przewidzieć dokładną datę swojej śmierci, a niektóre źródła podają, że nawet 85% jej przepowiedni się spełniło. Przepowiednie często mają jednak to do siebie, że wierzący będą ja interpretować tak, by pasowały do rzeczywiści, a sceptycy wręcz przeciwnie. Mając to na uwadze, jej słowa należy traktować z przymrużeniem oka. 

Baba Wanga miała przewidzieć, że 2024 rok będzie czasem kontaktu z istotami pozaziemskimi, w którym pojawi się tajemnicy „smok”, który „przejmie wszystko”. W przewidywaniach jasnowidzki pojawiły się także mroczne wydarzenia, które mają spaść przede wszystkim na Europę. Również pogoda ma nie należeć do najbardziej sprzyjających, ponieważ świat mają nawiedzić różne klęski pogodowe związane ze zmianą klimatu

ZOBACZ TEŻ: Tragiczne doniesienia z domu polskiego jasnowidza. Wojciech Glanc przekazał druzgocącą informacje, prosi o pomoc

Baba Wanga o politycznych zawirowaniach w 2024 roku

W swoich przepowiedniach Baba Wanga wskazała ataki terrorystyczne, cyberataki i kryzys gospodarczy. Jasnowidzka przewidziała także sytuację polityczną. Jej zdaniem w Rosji ma zrobić się niebezpiecznie, a Władimir Putin ma paść ofiara zamachu zorganizowanego przez kogoś z jego kręgu. Z kolei w Stanach Zjednoczonych do władzy ma powrócić Donald Trump, ale jednocześnie ma zapaść na nieokreśloną chorobę. 

Zdaniem proroczki w kolejnym roku ludzkość mogą czekać także pozytywne wydarzenia. Jednym z najważniejszych z nich ma być odkrycie leku na raka. Ponadto ma także nastąpić rozwój fizyki kwantowej. 

Źródło: Plejada, o2