Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Przepisy > Codziennie przez 2 tyg robiła 150 brzuszków. Efekty bardzo ją rozczarowały
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.10.2021 21:46

Codziennie przez 2 tyg robiła 150 brzuszków. Efekty bardzo ją rozczarowały

trening
instagram.com/lucyelizabethgornall

Jak najłatwiej zrzucić z brzucha nadmierny tłuszczyk? Czy wystarczy do tego solidny trening? Przekonała się o tym pewna trenerka, która postanowiła przeprowadzić eksperyment.

Lucy Gornall przez 14 dni, codziennie, wykonywała 150 brzuszków. Chciała sprawdzić, czy pomoże jej to spalić tłuszcz z brzucha i wykształcić na nim mięśnie. Jak zakończył się ten eksperyment? Kobieta była bardzo zaskoczona!

Trening mięśni brzucha: 150 brzuszków przez 2 tygodnie

Lucy Gornall jest zawodową trenerką, która w mediach społecznościowych promuje sportowy styl życia. Często też mierzy się z różnymi wyzwaniami treningowymi, których efekty opisuje w internecie.

Jaki był efekt eksperymentu, który miał na celu sprawdzić, czy ćwiczenia fizyczne wystarczą, by spalić nadmiar tłuszczu i wykształcić mięśnie brzucha?

Według kobiety, skutki wyzwania treningowego były zaskakujące. A raczej – zaskakująco żadne. Nie tylko czuła się źle w trakcie samego wykonywania ćwiczeń (po 50 powtórzeniu zaczynała boleć ją szyja i plecy), ale i efekt samych ćwiczeń był niewidoczny.

Lucy Gornall po upływie 14 dni oceniła efekty. Okazało się, że nie ma żadnych – tłuszcz z brzucha nie zniknął, nie pojawił się też wyraźniejszy „kaloryfer”. Trenerka wyjaśniła, czemu się tak stało.

W osiągnięciu odpowiedniej sylwetki nie pomoże nam intensywna gimnastyka, jeśli nie zmienimy diety na bardziej zdrową i odpowiednią dla naszego organizmu.

I na odwrót – restrykcyjna dieta może nam tylko zaszkodzić, a nie pomóc, jeśli nie zadbamy o zdrowy tryb życia i ruch, który pomoże spalić kalorie.

Źródło: Gazeta.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny
  2. Część wiaduktu nagle runęła na ulicę. Katastrofa w polskim mieście
  3. Grób Jana Pawła II. Mało kto wie, że widok dostępny jest w sieci