Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Doda z samochodu zwróciła się do fanów: „Za chwilę będę wolna”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.11.2021 22:46

Doda z samochodu zwróciła się do fanów: „Za chwilę będę wolna”

doda
fot. youtube.com/Fundacja DKMS

Doda miała dziś do zakomunikowania fanom naprawdę ważną wiadomość. Na tę chwilę czekali w napięciu podobnie jak ona sama. Rabczewska nagrała na Instastories film, na którym mówi „za chwilę będę wolna”. Co się stało?

Dorota Rabczewska ciężko zniosła ostatni rok. W czerwcu 2021 ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. W ich związku działo się jednak bardzo źle na długo przed rozstaniem. Czy piosenkarka wreszcie jest wolna?

Doda na Instagramie: „Przez ostatni rok do perfekcji opanowałam robienie dobrej miny do złej gry”

Doda wielokrotnie w wywiadach i rozmowach z fanami nazywała związek ze Stępniem przemocowym. Opowiadała o załamaniu nerwowym i myślach samobójczych. Przyznała się też do pójścia na terapię.

Okazało się niestety, że samo dostarczenie byłemu partnerowi pozwu rozwodowego było trudne. Dodzie udało się to dopiero po trzech miesiącach, z pomocą komornika.

Dziś Rabczewska opublikowała na Instastories film, w którym powiedziała z uśmiechem pełnym szczerej ulgi:

– Przez ostatni rok do perfekcji opanowałam robienie dobrej miny do złej gry i przyklejanie sztucznego uśmiechu do smutnej twarzy. Ale dziś naprawdę się cieszę! Związałam włosy w kitkę i jadę. Trzymajcie kciuki. Za chwilę będę wolna.

Dziennikarze SuperExpressu dotarli do informacji, że dziś (15 listopada) w trybie zdalnym odbyła się rozprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia, na której orzeczono ich rozwód.

Co ciekawe, Emil Stępień po rozprawie opublikował na Instagramie oświadczenie, w której przeprasza Dodę za popełnione błędy, dziękuje za wspólnie spędzony czas i życzy szczęścia. Jak myślicie, leje krokodyle łzy?

Źródło: Instagram, se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagły komunikat Morawieckiego. Chodzi o sytuację na granicy polsko-białoruskiej
  2. Przykra wiadomość ws. stanu zdrowia królowej Elżbiety II
  3. Kasjerka z Żabki ostrzega wszystkich przed wielkim oszustwem