Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści nt. „800 Plus”. Padła konkretna data
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.02.2024 16:50

Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści nt. „800 Plus”. Padła konkretna data

Krzysztof Jackowski, 800 plus
AKPA, Piotr Molecki/East News

Ten znany polski jasnowidz ma swoją rzeszę odbiorców. Na swoim kanale w serwisie YouTube, z którego regularnie korzysta, zgromadził już ponad 300 tysięcy subskrybentów. Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości Polski, ale i świata. Ostatnio jego uwagę przykuły dalsze losy wzbudzającego olbrzymie emocje świadczenia. Przecież korzysta z tego tyle osób! 

Krzysztof Jackowski i jego wizje na ten rok

Słynny polski jasnowidz często udziela się w mediach i przedstawia zainteresowanym swoje przepowiednie na najbliższy czas. Co roku organizuje na swoim kanale na YouTube transmisję na żywo, podczas której opowiada, co według niego czeka nasz kraj w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy. Nie inaczej było też tym razem. Okazuje się, że wizje Krzysztofa Jackowskiego nie są zbyt pomyślne.

egzamin377.jpg
Źródło: AKPA

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że zdaniem jasnowidza, rok 2024 będzie nawet gorszy od minionego 2020. Przypomnijmy, że to wtedy wybuchła globalna pandemia, która doprowadziła do kryzysów na wielu płaszczyznach. Oprócz tego wróżbita nie patrzy optymistycznie na przebieg konfliktów zbrojnych za naszą wschodnią granicą. Najtrudniejsze czasy mają nas dosięgnąć jednak dopiero w 2028 roku.

Krzysztof Jackowski o zmianach w TVP. Naprawdę tak to będzie wyglądać? “Tego jestem pewny”. Krzysztof Jackowski zwiastuje porażające zmiany w geografii kraju. Mówi o autonomicznych regionach

Krzysztof Jackowski widzi przyszłość w ciemnych barwach

Polska w oczach jasnowidza też nie ma przed sobą najlepszych momentów. Jackowski zdradził, że w swoich wizjach widzi ciemne chmury gromadzące się nad rodzimą sceną polityczną. Według niego, w ryzykownym położeniu może się znaleźć obecny Marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Trudne informacje jednak nie są jedynymi, którymi podzielił się wróżbita. Niektóre z nich dotyczą bezpieczeństwa polskich miast.

“Coś takiego się wydarzy, że Trójmiasto znowu będzie krzyczeć, że jest polskim miastem. W Polsce może zacząć się coś dziać, że polskość może być w pewnym sensie zachwiana. Bardziej ideologicznie niż fizycznie. Mam dobre poczucie jeśli chodzi o Trójmiasto, ponieważ cokolwiek będzie się działo, to to miasto jest w bezpiecznym miastem w Polsce”

- opowiadał Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Jackowski ostrzega przed wielkimi zmianami. Ludzie mieli rację? “Pan Tusk doskonale o tym wie”

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat 800+

Jedna z ostatnich wizji przekazana opinii publicznej przez jasnowidza może wzbudzić olbrzymie emocje wśród odbiorców. Chodzi bowiem o zapowiadany od miesięcy projekt polityczny, mający wspomóc polskie rodziny. Mowa o waloryzacji świadczenia 500+, które od 1 stycznia tego roku ma wynosić już 800 złotych. Krzysztof Jackowski zapowiada, że według jego wizji, sposób wypłacania tych pieniędzy może ulec zmianie.

“Ten rząd będzie miewać kryzysy, pierwszy czeka go w kwietniu 2024 roku. To wcale nie jest pewne, czy ten rząd w ogóle dotrwa do końca. To nie musi oznaczać, ze będzie to się działo z powodu jakichś niegodziwych kroków np. prezydenta wetującego ustawy. Ta kadencja jest w czasie trzech ważnych wyborów w kraju. Musimy brać pod uwagę, ze koalicja, która powstała, nie jest idealna. Są to zlepki starych partii, oprócz Hołowni, który wszedł do sejmu przebojem”

- komentował polską scenę polityczną jasnowidz dla Super Expressu. W dalszej części rozmowy przeszedł do wspomnianego świadczenia 800+.

“Z tym się zaczną problemy, będą rożne projekty i to projekty z koalicji. Zostaną wprowadzone różne obwarowania na 800 plus, ten rok 2024 będzie jeszcze bezproblemowy, ale następny już nie”

- czy to może oznaczać, że wypłacalność projektu może zostać zachwiana? Co dalej z pieniędzmi dla polskich dzieci? Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe miesiące będzie jeszcze spokój.

EN_01593651_0030.jpg
Źródło: Piotr Molecki/East News