Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Mąż mnie zdradził z 20 lat młodszą. Załatwiłam go po mistrzowsku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.05.2024 21:25

Mąż mnie zdradził z 20 lat młodszą. Załatwiłam go po mistrzowsku

załamana kobieta
fot. Canva/@fizkes

Historie o tym, jak mężowie zostawiają swoje żony dla młodszych kochanek, zawsze budzą ogromne oburzenie w sieci. Swoją opowieścią podzieliła się również Klaudia, która nie zamierzała tak łatwo odpuścić i szybko złożyła nowej wybrance ukochanego wizytę. Tego się nie spodziewała.

Żona odkryła nietypową zmianę w zachowaniu męża

Klaudia i Robert wydawali się normalną parą. Małżeństwo było ze sobą już ponad 25 lat i choć pierwszy ogień namiętności dawno już przeminął, zakochani samych siebie uważali za niesamowicie zgrany zespół. Nie tylko wspólnie zapracowali na ich wymarzony dom, ale też doczekali się dwójki cudownych córek.

Robert był raczej typem domatora, który swój wolny czas uwielbiał spędzać na oglądaniu telewizji, pracach w ogrodzie lub majsterkowaniu w garażu. Od pewnego momentu jednak wszystko się zmieniło, a mężczyzna o wiele więcej czasu spędzał poza domem. Najczęściej tłumaczył to nadmiarem pracy lub spotkaniami z przyjaciółmi, o które jego żona nigdy nie robiła mu problemów. Pewnego dnia zauważyła jednak pewną zaskakującą zmianę, obok której po prostu nie mogła przejść obojętnie.

Krzysztof Rutkowski ma córkę. Kim jest? Mało kto o tym wie Wypadły jej zęby na wizji "Pytania na śniadanie". Wyjaśniła, co jest przyczyną

Mąż zostawił ją dla młodszej o 20 lat kochanki

Od jakiegoś czasu Robert zaczął naprawdę dziwie się zachowywać. Nie tylko zaczął bardziej niż zwykle dbać o swój wygląd, ale też wiecznie chodził uśmiechnięty i poprawiał nastrój wszystkim domownikom. Klaudia zauważyła, że jej mąż zainwestował nawet w nowe ubrania, chociaż wcześniej z trudem trzeba było wyciągać go na zakupy. W pewnym momencie zaczął nawet wręczać ukochanej drobne upominki.

Klaudia była przekonana, że jej mąż przechodzi po prostu bardzo dobry czas w swojej pracy i dlatego postanowił skupić się bardziej na ich małżeństwie. Kobieta wpadła na pomysł, aby nieco mu się odwdzięczyć. Pewnego dnia odwiedziła go w firmie, aby później zabrać go na romantyczną kolację. Jak wielkie było jej zdziwienie, gdy okazało się, że w pracy jej mąż spędza czas z o wiele młodszą dziewczyną, a sytuacja, w której zastała ich Klaudia, nie wyglądała na przyjacielską pogawędkę. Zamiast przerywać ich namiętny pocałunek, kobieta postanowiła zawalczyć o swojego ukochanego.

ZOBACZ TEŻ: Filip i Zygmunt nie przepadają za sobą? Ich relacja nie zawsze była taka jak teraz.

Kobieta zaskoczyła kochankę męża

Następnego dnia Klaudia postanowiła zadzwonić do najlepszego przyjaciela swojego męża i jednocześnie jego kolegi z pracy. Zaatakowany mężczyzna nie potrafił dłużej kryć Roberta i w końcu wyznał jej smutną prawdę — jej mąż od dłuższego czasu spotykał się z młodszą o 20 lat kochanką. Gdy tylko kobieta zdobyła wszystkie potrzebne jej informacje na temat nowej wybranki ukochanego, postanowiła złożyć jej wizytę.

25-letnia dziewczyna niczego się nie spodziewała, a widok tajemniczej kobiety stojącej u jej drzwi bardzo mocno ją zaskoczył. Mimo wszystko wpuściła ją do środka i zgodziła się na rozmowę. Klaudia postawiła sprawę jasno — powiedziała, kim jest i w jakim celu ją odwiedza. Podczas wizyty pokazała jej również zdjęcia swoich córek, wspólnego domu małżeństwa, a nawet ukochanego psa. Później przeszła do wyników badań Roberta, które nie były najlepsze, a sam mężczyzna wymagał częstych wizyt u lekarzy.

Klaudia dała kochance szczegółowe “instrukcje” na temat tego, co lubi jej mąż, a także czego warto przy nim unikać. Przerażona dziewczyna nie wiedziała, jak odpowiedzieć na zaskakujące wyznania kobiety, która wydawała się “oddawać jej męża”. 

O tym, że plan kobiety się powiódł, Klaudia dowiedziała się już dzień później, gdy 25-latka zadzwoniła do niej z płaczem i przeprosinami. Okazało się, że kochanka męża nie tylko nie miała pojęcia o jego rodzinie, ale też nie była gotowa na prawdziwy związek ze starszym mężczyzną. Przyznała też, że traktowała to raczej jako płomienny romans, a rozmowa obu pań uświadomiła jej, że sprawy zaszły trochę za daleko.