Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Mój przyjaciel powiedział mi, że ją zdradza. Nie wytrzymałem i zrobiłem coś gorszego"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2024 13:17

"Mój przyjaciel powiedział mi, że ją zdradza. Nie wytrzymałem i zrobiłem coś gorszego"

załamany mężczyzna
fot. Canva/@Dean Drobot

Historia, która pojawiła się ostatnio w sieci, wstrząsnęła wszystkimi internautami. Niesamowite, co zrobił Kacper, gdy dowiedział się o zdradzie swojego przyjaciela. Zamiast kryć kolegę, posunął się do czegoś naprawdę zaskakującego.

Kacper i Piotr przyjaźnili się od dzieciaka

Piotrek i Kacper byli kolegami ze szkolnej ławki. Mimo wielu przeciwności losu i trudności w dorastaniu ich przyjaźń przetrwała, a oni sami po upływie wielu lat mogli bez oporów nazwać siebie najlepszymi przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że to Kacper był pierwszą osobą, której Piotrek opowiedział o swojej nowej wielkiej miłości.

Nie byłoby w tym nic dziwnego lub zaskakującego, gdyby nie fakt, że mężczyzna nie należał raczej do tych najwierniejszych, a swoje dotychczasowe partnerki zmieniał, jak rękawiczki. Kacper zdawał sobie sprawę z wad przyjaciela, a nawet kilkukrotnie go za nie krytykował. Tym razem jednak Piotr zapewniał go, że ta dziewczyna jest inna od pozostałych.

Tragiczna śmierć gwiazdora "Piratów z Karaibów". Świat filmu jest w głębokiej żałobie Robert Lewandowski opublikował czarno białe zdjęcie. Piłkarz w żałobie

Piotr pokazał przyjacielowi swoją nową ukochaną

W końcu przyszedł czas na pierwsze spotkanie Kacpra i nowej dziewczyny Piotrka o imieniu Basia. Już na pierwszy rzut oka kobieta przykuła uwagę mężczyzny swoim naturalnym wyglądem i uroczym uśmiechem, czym bardzo różniła się od dotychczasowego “typu” Piotra. Mężczyzna spotykał się raczej z partnerkami, które bardzo dbały o swój wygląd i ceniły sobie zabiegi medycyny estetycznej.

Basia bardzo szybko złapała dobry kontakt z Kacprem, co niezmiernie ucieszyło jej partnera. Z czasem nawet okazało się, że kobieta ma z przyjaciela swojego chłopaka mnóstwo wspólnych pasji i zainteresowań — obydwoje kochali sport i chętnie grali w tenisa.

Z biegiem czasu Kacper zaczął dostrzegać, że zaczyna czuć do Basi coś więcej niż zwykłe koleżeństwo. Fakt, że mógłby zakochać się w dziewczynie najlepszego przyjaciela ,przeraził go do tego stopnia, że postanowił ograniczyć kontakt z nią do minimum.

ZOBACZ TEŻ: Chwilę przed śmiercią księżna Diana dostała propozycję. Ten film miał zmienić jej życie.

Niewiarygodne, co zrobił Kacper, gdy dowiedział się o zdradzie

W końcu jednak doszło do sytuacji, której nie spodziewałby się nikt. Pewnego dnia Piotr zadzwonił do Kacpra i poprosił go, aby w razie konieczności powiedział jego dziewczynie, że spędzają dzisiaj męski wieczór. Przyjaciel nie wnikał w szczegóły i założył, że być może chce on zrobić dla Basi jakąś niespodziankę. Nawet nie wiedział, w jak wielkim był błędzie.

Następnego dnia Piotrek przyznał się koledze, że był wtedy na spotkaniu z inną kobietą, z którą widuje się od tygodnia. Co więcej, nie była to jedyna dziewczyna, która pojawiła się w trakcie jego związku z Basią. Sam Piotr stwierdził, ze nie ma serca, aby zerwać z ukochaną, ale w ich relacji “brakuje ognia”.

Kacper nie był w stanie pogodzić się ze słowami przyjaciela. Był nie tylko oburzony tym, jak źle traktuje swoją dziewczynę, ale też faktem, że on sam jest w niej szczerze zakochany, a pozwala jej tkwić w tej toksycznej relacji. Następnego dnia postanowił przyjść do niej z wizytą.

Z trudem poinformował Basię o tym, że jej ukochany nie jest wobec niej wierny. Ku jego zaskoczeniu okazało się, że dziewczyna doskonale o tym wie, ale nie jest tym zmartwiona, ponieważ w jej głowie jest już ktoś inny — właśnie Kacper. Mężczyzna nie był w stanie ukryć swojego zdumienia i natychmiast rzucił się w ramiona kobiety. Teraz tylko pozostało wyjaśnić tę sytuację z jego przyjacielem.