Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Można otworzyć drugą kasę?" Kasjerka z Biedronki nagle się zerwała
Sara Karmańska
Sara Karmańska 17.02.2024 12:16

"Można otworzyć drugą kasę?" Kasjerka z Biedronki nagle się zerwała

Nagranie z Biedronki jest hitem w sieci, fot. TikTok/@alexspark22
Nagranie z Biedronki jest hitem w sieci, fot. TikTok/@alexspark22

Klienci sieci Lidl i Biedronka w ostatnich tygodniach są świadkami zaskakującej wojny między dyskontami. Obie sieci cieszą się sporą popularnością nie tylko wśród swoich klientów, ale także w mediach społecznościowych. Niedawno jeden z filmików przedstawiający kasjerkę z Biedronki stał się prawdziwym hitem w sieci. Gdy usłyszała prośbę klienta, zerwała się na równe nogi.

Biedronka i Lidl walczą na noże

W ostatnich tygodniach między Lidlem i Biedronką rozpętała się pełnoskalowa wojna marketingowa. Zaczęło się od SMS-ów, w których jedna z sieci zachęcała swoich klientów do zakupów produktów w okazyjnej cenie, argumentują to porównaniem do wyższych cen w sieci konkurencji. Z biegiem czasu spór jedynie przybierał na sile, a zdaniem ekspertów rywalizacja będzie jedynie eskalować.

Mimo to nie można zaprzeczyć, że każda z sieci ma swoich klientów. Wiele osób ma nawet swoje preferencje odnośnie swojego ulubionego dyskontu, zależne między innymi od jego lokalizacji, cen, promocji, a nawet organizacji powierzchni czy jakości obsługi.

Kupili w markecie pożółkłą roślinę. Każdy liść był wart majątek Kupił w Biedronce zwykłą mąkę. Mało nie zemdlał, gdy zajrzał do środka

Nagranie z Biedronki obiegło internet

Niedawno nagranie z jednej ze sklepów sieci Biedronka, które zostało opublikowane na TikToku stało się prawdziwym hitem. Zabawny filmik doczekał się miliona wyświetleń. TikTok przedstawia kasjerkę sieci Biedronka skanującą kolejne produkty. Jeden z klientów kieruje w jej stronę pytanie, czy można otworzyć więcej kas. Kobieta zgadza się, a następnie czyni zaskakujący krok. 

Kasjerka wstaje od swojej kasy, a następnie opuszcza swoje stanowisko, udaje się do sąsiedniej kasy, siada na stołku, po czym woła:

Zapraszam!

ZOBACZ TEŻ: "Foliowy trik" podbija dyskonty. Ta sztuczka jest prawdziwym hitem

Nagranie z Biedronki jest hitem w sieci

Pod filmikiem, który cieszy się dużą popularnością na TikToku nie brakuje komentarzy rozbawionych internautów. Większość z nich zawiera dużą ilość emotek, ale niektóre z kolei zawierają kilka zarzutów. 

  • Jak jesteś obsługiwany, to po co ci następną kasa, a tym bardziej, że kasjerka cię olała?
  • No to w takim razie po co postawili tam tyle kas skoro brakuje ludzie do pracy?
  • Najważniejsze mieć humor nawet kiedy ciężko pracujesz.

Wielu internautów szybko zorientowało się jednak, że filmik jest tylko żartobliwym skeczem, a nie prawdziwą sytuacją. Twórcy filmiku zdradzili się bowiem scenicznym szeptem, którym postanowili podpowiedzieć kasjerce jej kwestię. Szept nie był jednak na tyle cichy, by pozostać nieusłyszany na nagraniu.

  • Brat myślał, że go nie słychać.
  • I to podpowiadanie „zapraszam”. Bardziej byś się wysilił.
  • I ten szept „zapraszam”.
Nagranie z Biedronki jest hitem w sieci, fot. TikTok @alexspark22 (2).jpg
Nagranie z Biedronki jest hitem w sieci, fot. TikTok/@alexspark22
Tagi: Biedronka