Na TikToka trafiło nagranie, na którym widać, jak niania i ojciec dzieci bawią się w dość dziwny sposób. Nagranie wrzuciła żona mężczyzny, a internauci nie kryją oburzenia.

Rachel ma na swoim profilu na TikToku (o nazwie raypo3) ponad 118 tysięcy obserwujących. Niedawno wrzuciła nagranie, które wywołało burzę w sieci.

Film nosi tytuł „Nagranie taty i niani, o które nikt nie prosił„. Obecnie ma prawie 9,5 miliona wyświetleń. Na wideo widać z pozoru niewinną zabawę, internauci jednak nie kryli zdziwienia. 

Wspólna zabawa męża i niani na TikToku

Filmik pokazuje, jak niania podnosi do góry męża Rachel. Później mąż podnosi — najpierw swojego synka, a później… samą nianię, Lizzie. Problem w tym, że robi to kilka razy, w pewnym momencie dotyka niechcący młodą kobietę za piersi. 

Co prawda obie kobiety — zarówno Rachel, jak i Lizzie Norton śmieją się podczas prób odtwarzania słynnej sceny tańca z filmu „Dirty Dancing„, w której Patrick Swayze podnosi do góry Jennifer Grey.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Problem w tym, że w filmie Swayze chwyta swoją partnerkę w biodrach, o czym zresztą Rachel i Lizzie mówią mężczyźnie — a ten wciąż, łapiąc nianię, sięga do okolic biustu.

W sieci zawrzało — i choć Rachel śmieje się z oburzenia internautów, mówiąc, że Lizzie jest dla niej i jej męża jak rodzina, to użytkownicy wciąż twierdzą, że scena jest bardzo niestosowna.

Zaniepokojeni wyjaśniają swoje obawy: „To nie wygląda nawet na zabawę. Oni po prostu lubią się dotykać”. Tymczasem Rachel w kolejnym nagraniu wyjaśnia, że wzajemne żarty i wygłupy są w ich rodzinie codziennością, a sama Lizzie jest aniołem.

A co wy sądzicie o tym filmie? Też uważacie, że sytuacja jest dziwna?

@raypo3The nanny-dad content no one asked for. @lizziinorton @f4ttyd4ddy ##SummerMashup ##fypシ ##thenanny♬ original sound – Rachel

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej