Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Przerażające przepowiednie jasnowidzów. Polacy powinni się strzec
Sara Karmańska
Sara Karmańska 17.02.2024 13:58

Przerażające przepowiednie jasnowidzów. Polacy powinni się strzec

Przerażające przepowiednie jasnowidzów, fot. Canva/Eucalyptus, Gett Images, Wikimedia Commons/autor nieznany
Przerażające przepowiednie jasnowidzów, fot. Canva/Eucalyptus, Gett Images, Wikimedia Commons/autor nieznany

Przepowiadanie przyszłości jest częścią ludzkiej historii od samego jej początku. Chęć poznania tego co nas czeka, wynika nie tylko ze strachu przed nieznanym, ale także poczucia, że możemy się w jakiś sposób przygotować na to, co nadejdzie. Czyżby w kolejnych miesiącach miała nas czekać prawdziwa apokalipsa? 

Ludzie od dawna byli ciekawi przepowiedni dotyczących przyszłości

Niektórzy mistycy cieszą się dużą popularnością, choć trzeba mieć na uwadze, że wszelkie przepowiednie należy traktować z dużą dozą ostrożności i raczej nie brać ich na serio. Szczególnie mowa tutaj o przypadkach przepowiedni, które zostały sformułowane bardzo dawno i można je interpretować w najróżniejszy sposób – zwolennicy dopasują je do otaczającej rzeczywistości, przeciwnicy zadbają z kolei o taki dobór słów, by łatwo je było obalić. 

Wśród najważniejszych mistyków można wymienić między innymi Nostradamusa czy Babę Wangę, a także świętą Łucję. Z kolei pośród rodzimych jasnowidzów sporą popularnością cieszą się między innymi Krzysztof Jackowski i Wojciech Glanc, którzy regularnie dzielą się swoimi wizjami z fanami.

Krzysztof Jackowski o zmianach w TVP. Naprawdę tak to będzie wyglądać? Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje kolejną wizją. To się wydarzy w tym roku. „Tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy”

Ojciec Pio w gronie sławnych mistyków i osób przepowiadających przyszłość

Wśród znanych mistyków i wizjonerów można wymienić także postać ojca Pio. Zakonnik, który żył w latach 1887-1968, miał mieć objawienia już od najmłodszych lat. Zakonnikowi przypisuje się wiele cudów i uzdrowień. Prawdziwą sławę zyskał jednak dopiero, gdy na jego dłoniach i stopach pojawiły się stygmaty, przypominające rany, jakie znajdowały się na ciele Jezusa po tym, jak przybito go do krzyża.

Ojciec Pio podczas Wielkiego Tygodnia w 1963 roku zachęcał głośno do modlitwy. Niektórzy interpretują jego słowa jako zapowiedź nadchodzących czasów, które mają być straszne do tego stopnia, że będziemy żałować, że nie umarliśmy wcześniej.

Nie wiecie, przed jak strasznymi stoimy karami i czasami. Błogosławieni wszyscy, którzy pomarli! Dobry Boże, pozwól mi umrzeć! Nie śpijcie teraz: Odstawcie wszystkie prywatne sprawy na bok i zrozumiejcie wreszcie powagę chwili, że ludzkość leży w agonii! Nie mogę już odwrócić tej strasznej kary, ponieważ będzie ona bezpośrednim karaniem Boga i nastąpi!

ZOBACZ TEŻ: „Tego jestem pewny”. Krzysztof Jackowski zwiastuje porażające zmiany w geografii kraju. Mówi o autonomicznych regionach

Zgodnie z innymi przepowiedniami świat zniszczą choroby

Prorok Lovy Elias, który twierdzi, że wieku 6 lat został odwiedzony przez Jezusa, zapowiada wielki głód, którego przyczyną ma być bliżej nieokreślona choroba. Niedobór żywności miałby z kolei doprowadzić do destabilizacji i upadku gospodarek wielu państw

Stopniowo zacznie się pojawiać głód w wielu miejscach na globie, to będzie związane z jakąś chorobą i zacznie dewastować gospodarki wielu państw.

Pastor Passion Java wróży z kolei inną chorobę. Zgodnie z jego przepowiednią dziwny wirus ma sprawiać, że ludzie będą zapadać w sen i tracić balans między nocą a dniem, a to z kolei ma doprowadzić do pomysłu, by zastępować ich robotami. Wszystko przez to, że takie osoby przestaną być produktywne.

Pojawi się wkrótce dziwny wirus, który sprawi, że ludzie będą tracić siły i popadać w sen, zatracą balans między nocą a dniem, niemal w tym samym czasie pojawią się pomysły, aby zastępować takich ludźmi robotami.

@apokaliptycznyznak 2024... Link do Mojego E-booka i Audiobooka "Przygotujcie się" 👉 https://apokaliptycznyznak.pl/ 👉https://apokaliptycznyznak.pl/ #proroctwo #dc #dlaciebie ♬ Revenge - sofians