Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polak zagra w filmie Tarantino! Obok Leonarda DiCaprio i Brada Pitta
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 28.08.2018 16:45

Polak zagra w filmie Tarantino! Obok Leonarda DiCaprio i Brada Pitta

dziecko
filmpolski.pl

Rafał Zawierucha zagra u słynnego reżysera Quentina Tarantino! Polski aktor wcieli się w rolę młodego Romana Polańskiego. Film Tarantino opowie o morderstwie żony Polańskiego, Sharon Tate.

Quentin Tarantino ogłaszając, że nakręci film o morderstwie Sharon Tate powiedział, że życzyłby sobie, by Romana Polańskiego zagrał młody polski aktor. Myślicie, że Rafał Zawierucha sprawdzi się w roli reżysera?

Kim jest Rafał Zawierucha?

Polski aktor, który urodził się w 1986 roku. Znany jest z takich filmów jak Bogowie, Obywatel czy Bóg w Krakowie. Fani seriali mogą kojarzyć Zawieruchę z takich produkcji jak Przyjaciółki i Przepis na życie.

Kiedy Tarantino ogłosił, że szuka młodego polskiego aktora do roli Polańskiego, wszyscy stawiali na Borysa Szyca. Dużym zaskoczeniem było zaangażowanie mniej doświadczonego Rafała Zawieruchę. Aktor podzielił się dobrą wiadomością na swoim profilu na Instagramie, gdzie napisał:

-Spełniło się moje wielkie marzenie.

Zazdrościmy. Zawierucha jest pierwszym polskim aktorem, który wystąpi w filmie Quentina Tarantino. Angaż u autora Pulp fiction może otworzyć Polakowi drzwi do międzynarodowej kariery, za co bardzo mocno trzymamy kciuki.

Rafał Zawierucha w filmie Tarantino?

Film amerykańskiego reżysera nie będzie opowiadać historii Charlesa Mansona. Fabuła Once upon a time in Hollywood będzie osadzona w 1969 roku w Los Angeles, w czasie rewolucji hipisowskiej. Dwóch przyjaciół pracujących w przemyśle filmowym (w tych rolach Brad Pitt i Leonardo DiCaprio) jest sąsiadami Sharon Tate, aktorki i żony Romana Polańskiego. Film opowie o morderstwie Tate (w tej roli Margot Robbie) przez sektę Charlesa Mansona. W filmie, oprócz DiCaprio, Pitta i Robbie zobaczymy Dakotę Fanning, Emile’a Hirscha czy Damiana Lewisa. Do obsady dołączył już oficjalnie Rafał Zawierucha.

Premiera filmu Tarantino planowana jest na 26 lipca 2019 roku. Początkowo film miał wejść do kin 9 sierpnia, w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate, ale postanowiono przesunąć premierę o dwa tygodnie.

Czy Rafał Zawierucha zrobi zawieruchę w Hollywood?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał Zawierucha
Rafał Zawierucha
Rafał Zawierucha
Rafał Zawierucha

ZOBACZ TEŻ:

  1. W trakcie rozwodu ważyła 200 kg. Dziś jej były mąż chce do niej wrócić!
  2. Zrobiła makijaż swojej…babci! Wzruszyła cały internet [WIDEO]
  3. Życie seksualne Polaków. Jak wygląda w 2018 roku?

źródło: filmweb.pl, onet.pl, pudelek.pl