Lelum.pl > Samo Życie > Szukała ich polska policja. W końcu się udało, dobre wieści obiegły kraj. Poszukiwane dziewczynki są bezpieczne
Sara Karmańska
Sara Karmańska 05.06.2023 12:12

Szukała ich polska policja. W końcu się udało, dobre wieści obiegły kraj. Poszukiwane dziewczynki są bezpieczne

Policja
fot. Facebook/Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

W sobotę policja z Tczewa poinformowała o poszukiwaniach dwóch nastolatek z powiatu tczewskiego, a konkretnie z miejscowości Dąbrówka Tczewska. Zaginionymi dziewczynkami są siostry Dombek-Plombon. Okoliczności ich zaginięcia były nieznane. 

Na szczęście dziewczynki szybko się odnalazły. 

Poszukiwane dziewczynki z powiatu tczewskiego

W sobotę 3 czerwca policja z Tczewa poprosiła o pomoc w poszukiwaniach zaginionych dziewczynek. Jak poinformowała chodziło o 10-letnią Oliwię Dombek-Plombon i 14-letnią Wiktorię Dombek-Plombon. Osoby, które je widziały lub mogły wiedzieć coś na temat miejsca ich pobytu były proszone o kontakt z policją. 

Zgodnie z rysopisem Wiktoria miała na sobie jasne dresowe spodnie, natomiast Oliwia ciemne dresowe spodnie z czerwonymi kwiatami. 

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje jej były partner, poinformowała o śmierci Jacka Brzosko

Poszukiwane dziewczynki szybko się odnalazły

Poszukiwane dziewczynki z miejscowości Dąbrówka Tczewska na szczęście szybko się odnalazły. Policjanci już w niedzielę przed południem poinformowali, że są całe i zdrowe. 

– Uwaga! Poszukiwania zakończone. Dziewczynki całe i zdrowe. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniach – poinformowano. 

Służy szukają poszukiwanego małżeństwa

W ostatnim czasie często omawiana sprawą jest zaginięcia małżeństwa z Warszawy, które wyszło ze swojego mieszkania w środku nocy, zostawiając w nim dwóch nastolatków. Co pewien czas w mediach pojawiają się nowe doniesienia na temat aktualnego miejsca pobytu pary. Kilka razy zostali nawet uchwyceni przez kamery monitoringu, ale jak dotąd nie zostali odnalezieni. 

Źródło: naTemat, Polsat news