Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Tragedia

Tragedia

Wybuch w Tychach
02.04.2024 15:14 Wybuch gazu na Darwina w Tychach. Kiedy mieszkańcy wrócą do domów?

Informacja o wybuchu, który miał miejsce w jednym z bloków mieszkalnych na terenie Tychów, wstrząsnęła całą Polską. Teraz wiadomo już, że mieszkańcy tego budynku nie mogą jeszcze powrócić do swoich mieszkań. Usuwanie uszkodzeń może zająć dłużej, niż przewidywano.

Potworna tragedia podczas chrztu. Na wszystko patrzyły jej dzieci, fot. YouTube/ Комиссар России
08.02.2024 17:57 Potworna tragedia podczas chrztu. Na wszystko patrzyły jej dzieci

W ostatnich latach morsowanie cieszy się dużą popularnością. Wiele osób decyduje się na tę nietypową formę rekreacji, ponieważ jest dla nich świetną rozrywką, a często także okazją do wspólnego spędzenia czasu. Niektórzy są z kolei przekonani o wyjątkowych korzyściach zdrowotnych z zanurzania się w lodowatej wodzie. W kościele prawosławnym tradycja morsowania kultywowana jest od wielu lat, szczególnie w dniu ważnego święta. 

Wyniki zbiórki na wparcie psychologiczne Julii H.
19.07.2023 14:13 Tragedia w Poznaniu: klęczała nad ciałem Konrada i widziała dramatyczne sceny. To był dopiero początek

16 lipca media obiegła wiadomość o strasznej tragedii, jaka rozegrała się w Poznaniu. W środku dnia na głównej ulicy miasta doszło do strasznej zbrodni – mężczyzna uzbrojony w glocka 17 podszedł do pary narzeczonych i strzelił w twarz mężczyźnie. Chwilę później zastrzelił się na jej oczach.

Prom Stena Line
05.07.2023 13:22 Widziała Paulinę Sz. i jej syna chwilę przed tragedią na Bałtyku. Ujawniła, co robiła kobieta

Media wciąż donoszą o nowych informacjach w sprawie wypadku, który wydarzył się 29 czerwca na pokładzie promu Stena Spirit. Wówczas na środku Bałtyku 7-letnie dziecko wpadło do wody, a zaraz za nim do morza rzuciła się matka. Dziennikarzom udało się właśnie porozmawiać z kolejną pasażerką promu, która płynęła razem z Pauliną Sz. i Leszkiem. 

radiowóz, znicze
30.04.2023 12:14 Chodzież: Wzruszające sceny pod domem ofiar tragedii, sąsiedzi nie zapomnieli także o maleńkim Jasiu

Kilka dni temu byliśmy świadkami tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. W Chodzieży (woj. wielkopolskie) odnaleziono pięć ciał, w tym 4-miesięcznego Stasia. Mieszkańcy miejscowości nie umieją zapomnieć o tych brutalnych wydarzeniach. Pod domem, w którym miał miejsce krwawy mord, ustawiają znicze, zatrzymują się i w ciszy kierują myśli do tych, których już nie ma.

straż pożarna Francja
07.02.2023 09:34 Dramat, nie żyje mama i jej siódemka dzieci. Z tragedii we Francji ocalał tylko tata

Do tragicznej sytuacji doszło w nocy z 5 na 6 lutego 2023 roku w miejscowości Charly-sur-Marne, leżącej na południu Francji, niecałe 80 kilometrów od Paryża. Około godziny 23 sąsiedzi zauważyli ulatniający się z domu dym i natychmiast zawiadomili specjalne służby.Na miejsce przybyło 80 strażaków, którzy za wszelką cenę próbowali uratować znajdującą się w środku rodzinę. Niestety, w wyniku pożaru zmarła mama i siódemka jej dzieci.