Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Zajadają się nią miliony Polaków. Biedronka właśnie przeceniła ją o 98%
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 28.02.2023 12:25

Zajadają się nią miliony Polaków. Biedronka właśnie przeceniła ją o 98%

Biedronka
fot. materiały prasowe Biedronki

Biedronka wystartowała z kolejnymi promocjami na wybrane produkty, najniższe rabaty będą sięgać -98%. Przy zakupie wybranego towaru, kolejny możesz otrzymać gratis, śpiesz się, zanim znikną ze sklepowych półek. 

Produkty spożywcze, karma dla zwierząt czy kosmetyki, sieć sklepów Biedronka przygotowała okazyjne rabaty, których nie będziesz mógł przeoczyć. 

 

Biedronka: rabaty do -98%

Biedronka po raz kolejny ruszyła z rabatami, obok których nie da się przejść obojętnie. Przy zakupie produktów marki Pedigree, Pefect Fit, Whiskas czy Sheba drugi produkt będzie o 50% tańszy. Akcja obejmuję również kosmetyki firmy Timotei, Rexona, Dove i Axe. Nie trzeba też się martwić o uczestnictwo w programie lojalnościowym sklepu, akcja promocyjna jest dla wszystkich klientów.

To nie jest jednak najniższa akcja promocyjna sieciówki. Przy zakupie drugiego opakowanie polędwicy sopockiej z Krainy Wędlin 140g można otrzymać rabat aż do 98% taniej. Oferta obowiązuje tylko do soboty 4 marca. 

Michał Szpak nie wytrzymał, ostre słowa po zwycięstwie Blanki. Zdenerwował się?

Biedronka: akcja promocyjna 1+1

Już w najbliższą środę pojawi się kolejna akcja promocyjna Biedronki, która nazywa się "1+1 gratis". Wszystkie produkty marki Colgate będą objęte promocją, w której przy zakupie jednego produkt, drugi będzie za darmo. Niestety będą również ograniczenia, na jedną kartę lojalnościową przysługują maksymalnie 4 produkty w tym 2 gratisy. 

Biedronka: akcja promocyjna 2+1

Wszystkie czekolady milka w opakowaniu 250-300 g są objęte promocją "2+1 gratis" jest to akcja dla posiadaczy karty Moja Biedronka, która będzie trwać do poniedziałku 27 lutego. Dzienny limit wynosi 6 artykułów, czyli 2 w gratisie z kartą. 

Tą samą ofertą są objęte soki i smoothies marki Vital Fresh w tym przypadku jednak oferta potrwa aż do soboty 4 marca. Dzienny limit to 6 produktów w tym 2 w gratisie.

Źródło: rmf.fm