Żona dowiedziała się o zdradach męża, a jakby tego było mało, na jaw wyszła jeszcze inna tajemnica. Teraz okazało się, że ukrywał przede mną coś jeszcze – czytamy słowa kobiety na papilot.pl. Czy zdoła mu wybaczyć?

W obecnych czasach, kiedy ludzie gonią za karierą, a czas upływa nieubłaganie, zdrady stają się czymś znacznie powszechniejszym. Jest to o tyle skomplikowane, że przyczyn może być mnóstwo, a tak czy inaczej, sprowadza się to do cierpienia jednej z osób. Zdradę niełatwo wybaczyć, zwłaszcza gdy towarzyszą jej jeszcze inne sekrety. Przekonała się o tym pewna żona.

Czy żona powinna wybaczyć mężowi zdradę?

Magda to młoda kobieta, trzy lata po ślubie, rok po narodzinach pierwszego i długo wyczekiwanego dziecka, zdawałoby się, że w szczęśliwym związku. Któregoś dnia młoda żona usłyszała jednak druzgocące wyznanie – Andrzej, jej mąż, dopuścił się zdrady, i to kilka razy! – Dwa tygodnie temu poprosił mnie o rozmowę i od razu wiedziałam, że stało się coś złego. Mimo to nie podejrzewałam, z czym przyjdzie mi się zmierzyć – powiedziała kobieta dla portalu papilot.pl.

Para przechodziła wówczas ciężki okres i to popchnęło Andrzeja do zdrady. Mężczyzna zarzeka się jednak, że bardzo tego żałuje i szczerze kocha żonę. Magdzie trudno wybaczyć zdradę, tym bardziej że kojarzy kochankę z osiedla. Andrzej jest lekarzem i jak się okazało, poznał swoją klientkę w pracy, była jedną z jego pacjentek. Ostatnimi czasy, młoda żona widywała ją nawet w ciąży.

  1. „Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadza zmiany. Spore opóźnienie, enigmatyczny wpis
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Żona dowiedziała się, że mąż ma dziecko z inną

Andrzej przyznał, że kobieta, z którą zdradzał żonę, zaszła z nim w ciążę i urodziła mu dziecko. Magda nie mogła w to uwierzyć. Para od roku miała córkę i choć młoda żona była zachwycona, widziała, że jej mąż liczył na syna. Nie dość więc, że dowiedziała się o zdradzie, okazało się, że kochanka urodziła mężczyźnie wymarzonego chłopca. Andrzej błaga o wybaczenie, ale jednocześnie zaznacza, że nie chce tracić kontaktu z synem.

– Dlatego obawiam się, że Andrzej będzie miał specjalny stosunek do swojego jedynego syna. Właściwie już chyba ma. Nie chcę, żeby moja córka zeszła na drugi plan – opowiada Magda na portalu papilot.pl.

Żona nie jest pewna, co powinna zrobić w obecnej sytuacji. Boi się, że kochanka w przyszłości spróbuje wykorzystać syna i odebrać jej męża, skłoni Andrzeja do porzucenia dotychczasowej rodziny. Matka doradza jej, aby go zostawiła, bo z pewnością zrani ją w przyszłości raz jeszcze.

Czy żona powinna wybaczyć mężowi zdradę i dziecko z inną kobietą?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
fot. unsplash.com/SzilviaBasso

Kochanka urodziła mu syna, o którym zawsze marzył. Żona boi się, że córka zejdzie na drugi plan.

żona
fot. unsplash.com/NationalCancerInstitute

Jej mąż był lekarzem, a kochanka jego pacjentką.

żona
fot. unsplash.com/KatieEmslie

Kobieta nie wie, czy wybaczyć mężowi. Boi się, że kochanka z czasem skłoni go do porzucenia żony i córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia
  2. Dobre i złe wiadomości dla kierowców z prawem jazdy kat. B. Zyskają nowe uprawnienia, ale jest jeden haczyk
  3. Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Szuka go policja w całej Polsce. Zabił ciężarną partnerkę
  4. 8-letnia dziewczynka jest zarażona koronawirusem. ”Objawił się jedynie w postaci lekkiego kataru”
  5. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  6. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?

źródło: papilot.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.