Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eleni dziś ma 63 lata i wciąż wygląda zjawiskowo. Czas się dla niej zatrzymał, co za figura
Marta Kulik
Marta Kulik 01.12.2019 17:18

Eleni dziś ma 63 lata i wciąż wygląda zjawiskowo. Czas się dla niej zatrzymał, co za figura

eleni
fot. Facebook

Eleni dziś ma 63 lata i wciąż wygląda zjawiskowo. Piękna piosenkarka nadal koncertuje, prezentuje się niezwykle promiennie, a jej figura to marzenie wielu kobiet. Czas się dla niej zatrzymał, a niektórzy twierdzą, że z wiekiem wygląda coraz lepiej.

Gwiazda zachwyca swoją grecką urodą. Ciemne, falowane włosy to jej znak rozpoznawczy. Ku uciesze fanów ich kolor nie zmienia się od lat i idealnie podkreśla ciemne oczy piosenkarki. Eleni nigdy nie miała problemów z wagą, jej sylwetka zachwyca nas od wielu lat.

Gwiazda wygląda doskonale

27 kwietnia Eleni obchodziła 63 urodziny. Trudno w to uwierzyć, ale jej pięć minut na scenie trwa od niemal 40 lat! W tym czasie artystka wydała wiele płyt i zaśpiewała mnóstwo kultowych utworów. Miłość jak wino, A słońce sobie lśni czy Po słonecznej stronie życia to przeboje, które znają wszyscy.

eleni

Piosenkarka nadal występuje, a na jej koncertach pojawiają się tłumy. Na scenie tryska energią i porywa słuchaczy. Polacy kochają sposób, w jaki łączy różne klimaty i podkreśla swoje korzenie, zachowując przy tym lekkość i naturalność.

Gdzie urodziła się Eleni?

Eleni urodziła się w Bielawie pod Wrocławiem. Jej rodzice, Perykles i Despina Milopulos, przyjechali z Grecji do Polski w latach 50 i zostali tu na stałe. Helena, bo tak brzmi imię artystki, ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie gitary i już wtedy pięknie śpiewała. Debiutowała w szkolnym zespole.

Po maturze przyszła gwiazda dołączyła do studenckiego zespołu Hellen, a później należała do grupy Prometheus. Wyszła za brata jej założyciela, Fotisa Tzokasa. Karierę solową rozpoczęła na początku lat 80. W sumie wydała 25 płyt, a w 2006 roku ukazała się książka Nic miłości nie pokona, która jest zapisem jej rozmów o życiu, miłości i religii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

eleni

Figura Eleni zachwyca. 63-letnia gwiazda wygląda doskonale.

eleni

Fani piosenkarki uważają, że z wiekiem wygląda coraz lepiej.

eleni

Artystka jest pełna energii i wciąż doskonale czuje się na scenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Dorota Szelągowska krytykuje zachowanie Filipa Chajzera w DDTVN. ”To było strasznie słabe”
  3. Na pierwszym spotkaniu Anny Dymnej i jej męża doszło do rękoczynów ”Strzeliłam go w łeb, a on mi oddał, podbijając oko”
  4. Rak zmienił życie Weroniki Książkiewicz. Gwiazda musiała nauczyć się żyć na nowo
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów