Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Jackowski nie ma złudzeń, że to się stanie wiosną. „Obawiam się"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.02.2024 13:26

Jackowski nie ma złudzeń, że to się stanie wiosną. „Obawiam się"

Krzysztof Jackowski
PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Jackowski zasłynął w Polsce jako jasnowidz na przełomie wieków. Wielokrotnie udzielał pomocy służbom i próbował odnaleźć zaginione osoby lub odkryć sprawców zabójstw. Obecnie prowadzi kanał w serwisie YouTube, na którym publikuje swoje wizje na kolejne miesiące. Ostatnia z nich może zmrozić krew w żyłach. 

Krzysztof Jackowski zasłynął jako jasnowidz

Jego popularność w mediach sięga początku milenium, a to za sprawą filmu dokumentalnego “Jasnowidz” w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz. Wielokrotnie współpracował ze służbami, próbując rozwiązać sprawy zaginięć lub zabójstw. Część z takich działań została udokumentowana i wyemitowana na antenie Polsatu w 2003 roku pod tytułem “Eksperyment jasnowidz”.

Prokuratura Okręgowa w Katowicach powołała go w 2013 roku jako biegłego w zakresie parapsychologii. Brał udział w działaniach mających rozwiązać sprawę o kryptonimie “Skóra”, która dotyczyła zabójstwa 23-letniej studentki religioznawstwa. Obecnie prowadzi kanał na platformie YouTube, na którym dzieli się z widzami swoimi przepowiedniami i wizjami na kolejne miesiące.

Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści nt. „800 Plus”. Padła konkretna data Krzysztof Jackowski o zmianach w TVP. Naprawdę tak to będzie wyglądać?

Krzysztof Jackowski podzielił się wizjami na ten rok

Jak co roku, tak i tym razem na przełomie grudnia i stycznia Krzysztof Jackowski udostępnił na swoim kanale na YouTubie przemyślenia dotyczące wizji na rok 2024. Niestety nie napawają one optymizmem. Według jasnowidza może nas czekać nawet gorszy czas, niż w roku 2020, w którym wybuchła globalna pandemia. Mężczyzna sceptycznie patrzy też na przyszłość konfliktów zbrojnych, które dzieją się obecnie na świecie.

Krzysztof Jackowski poruszył już również temat polskiej sceny politycznej. Jego zdaniem ciemne chmury mogą się zgromadzić nad obecnym Marszałkiem Sejmu Szymonem Hołownią. Jego działalność może doprowadzić do wybuchów zazdrości ze strony przeciwników politycznych, co może zachwiać równowagą w polskim parlamencie. Jednak najgorszy okres jasnowidz przewiduje na rok 2028.

ZOBACZ TEŻ: “Tego jestem pewny”. Krzysztof Jackowski zwiastuje porażające zmiany w geografii kraju. Mówi o autonomicznych regionach

Krzysztof Jackowski obawia się o następne miesiące

Niedawno Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją dotyczącą najbliższych wydarzeń. Według jego przepowiedni, najbliższe miesiące mogą być dla społeczeństwa bardzo trudne. Chodzi o okres wiosenny, a więc marzec, kwiecień i maj.

“Obawiam się, że stoimy w obliczu bardzo napiętej, trudnej sytuacji, kto wie, czy nie sytuacji bez wyjścia. U progu czasu przed wielkim konfliktem na świecie, kiedy to ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać. I chyba stoimy w tej chwili przed wielkim konfliktem. Mówiłem w grudniu, że marzec, kwiecień, maj, to są już miesiące, które mogą być miesiącami narastającego niebezpieczeństwa. Ja absolutnie nie chcę siać żadnej paniki, ale w tym momencie rozsądnym jest zabezpieczyć się na wypadek jakichś niepokojących zdarzeń.”

- tłumaczył jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Według wróżbity, najbliższa wiosna może być najważniejszym momentem od 2020 roku, a pokój na świecie może być w istocie niezwykle zagrożony. 

Jak myślicie, co może się jeszcze wydarzyć?