Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jaki jest prawdziwy powód rozstania Marcina Hakiela i Kasi Cichopek? Pojawiły się przykre plotki
Michał Fitz
Michał Fitz 06.04.2022 23:56

Jaki jest prawdziwy powód rozstania Marcina Hakiela i Kasi Cichopek? Pojawiły się przykre plotki

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Opinia publiczna była niezwykle zaskoczona, gdy Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali o swoim rozstaniu. Obydwoje zaznaczyli też, że nie zamierzają się tłumaczyć ze swojej decyzji. Pojawiają się jednak doniesienia, które tłumaczą rozpad ich relacji.

Do takich informacji doszedł portal „Pomponik”, który rozmawiał z osobą z bliskiego otoczenia Marcin Hakiela. Co jest więc rzekomym powodem rozstania?

Dlaczego Marcin Hakiel rozstał się z Kasią Cichopek?

Informator wspomnianego wyżej źródła zwraca uwagę na to, że Marcin Hakiel mógł czuć się tym gorszym z małżonków. W ostatnim czasie Katarzyna Cichopek znów stała się bowiem bardzo popularna, a poza rolami w serialach, dostała także angaż w „Pytaniu na Śniadanie”. Tancerza rzekomo bolał fakt, że jemu w życiu zawodowym tak się nie wiedzie. Nie wiemy jednak, czy naprawdę tak było.

Zresztą tę tezę mogą obalać inne obserwacje. W końcu Marcin Hakiel tak naprawdę nigdy nie miał zbyt dużego parcia na szkło i skupiał się na przekuwaniu swojej pasji do tańca w biznes, zakładając szkołę tej trudnej sztuki. W zasadzie od samego początku związku, który trwał przecież 17 lat, był tą mniej popularną osobą, dlatego dziwne byłoby, gdyby tak nagle zaczęło go to uwierać.

Poza tym nie wydaje się, by mężczyzna był zmęczony relacją na tyle, by ją zakończyć, bo jego ostatnia aktywność wskazuje na to, że trudno znosi rozstanie. Na Instagramie przyznał się, że zaczął uczęszczać na terapię, by poradzić sobie ze swoimi problemami.

Przeszedł też metamorfozę związaną nie tylko z fryzurą, ale także stylem ubioru. Teraz ma krótkie blond włosy i nosi się w młodzieżowych kurtkach. Poza tym zaczął też jeszcze bardziej dbać o tężyznę fizyczną. W mediach społecznościowych chwali się filmikami, na których trenuje boks. Można więc sądzić, że szuka sposobów, które pomogą mu nieco zapomnieć o obecnych troskach.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

źródło: pomponik.pl