Lelum.pl > Samo Życie > Kucharz zaczął jeść tort z podłogi. Zdumiewająca reakcja młodych. Takiego wesela jeszcze nie widzieliście
Michał Fitz
Michał Fitz 10.11.2023 13:25

Kucharz zaczął jeść tort z podłogi. Zdumiewająca reakcja młodych. Takiego wesela jeszcze nie widzieliście

wesele
youtube.com/JoeySalads

Pary młode często skrupulatnie planują wesela miesiącami, by wszystko poszło dokładnie według ich wizji. Nie zawsze jednak się to udaje, bo czasem miejsce mają zdarzenia kompletnie niewyobrażalne. Czegoś takiego na przyjęciu ślubnym chyba jeszcze nikt nie widział. Państwo młodzi byli w ciężkim szoku, gdy zobaczyli, co wyprawia kucharz.

Nikt nie wierzył w to, co na weselu zrobił kucharz

Sieć podbija obecnie nagranie z wesela popularnego influencera znanego jako Joey Salads. Wraz ze swoją ukochaną postanowił zorganizować wymarzony ślub. Choć obydwoje liczyli, że wszystko od początku pójdzie po ich myśli, niestworzone rzeczy zaczęły dziać się już na samym początku.

Po wstępnym przemowach młodzi oraz goście mieli zostać uraczeni wytwornym oraz przede wszystkim przepysznym tortem. Na środek sali zaczął go wnosić sam szef kuchni. Nagle mężczyzna potknął się i wylądował wraz z ciastem na parkiecie!

Ksiądz podał pannie młodej wino. Nie mieści się w głowie, co było potem. Reakcja pana młodego powala

Weselny kucharz zaczął jeść tort z podłogi

Wpadki mogą się jednak zdarzyć każdemu i samo potknięcie z tortem byłoby jeszcze zupełnie zrozumiałe. Gości i młodych w prawdziwe osłupienie wprowadziło jednak dopiero to, do czego doszło chwilę po upadku. Kucharz, zamiast wstać, otrzepać się i przeprosić, został w pozycji leżącej i zaczął zajadać się ciastem wprost z podłogi!

Państwo młodzi po prostu szeroko otworzyli oczy i usta, nie potrafiąc zrozumieć, co właśnie się wydarzyło. Chwilę później sprawę wyjaśnił sam kucharz, który po kilku kęsach tortu z parkietu ostatecznie podniósł się i podszedł do zakochanych.

Wpadka z weselnym tortem nie była przypadkowa

Kucharz, którego twarz cała była wysmarowana w kremie, zdradził parze młodej, że to, czego byli świadkami, to po prostu żart. Jeszcze bardziej imponujący tort po chwili wjechał na salę i wtedy wszyscy mogli się nim zajadać. Z talerzyków, a nie z podłogi.

Wspomniany wyżej pan młody znany jest bowiem z robienia żartów w ukrytej kamerze i wkręcania ludzi. Postanowiono więc w dzień jego ślubu potraktować go jego własną bronią. Po mężczyźnie było widać, że cała akcja bardzo mu się spodobała, gdy już zrozumiał, co się dzieje.

Źródło: Webniusy

Tagi: wesele