Lelum.pl > Samo Życie > Porażające, co spotkało ją 2 tygodnie po ślubie. Nikt nie mógł tego przewidzieć, KOSZMAR
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.10.2023 12:44

Porażające, co spotkało ją 2 tygodnie po ślubie. Nikt nie mógł tego przewidzieć, KOSZMAR

To ją spotkało 2 tygodnie po ślubie
To ją spotkało 2 tygodnie po ślubie, fot. Canva; TikTok/Celsie Jones

Ślub i wesele to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych momentów w życiu każdej pary. To właśnie od tego momentu zakochani stają się jednością również w świetle para. Okazało się jednak, że nie zawsze jest to początek sielanki i radosnego życia. Pewna tiktokerka podzieliła się swoją wyciskającą łzy historią.

Dziewczyna zdradziła, co spotkało ją zaledwie 2 tygodnie po ślubie

Każda zakochana dziewczyna z utęsknieniem oczekuje na pierścionek zaręczynowy, który staje się początkiem przygotowań jej i ukochanego do ceremonii ślubnej. To właśnie oficjalne rozpoczęcie związku i powiedzenie sobie uroczystego “tak” jest dla większości par najpiękniejszym momentem ich życia.

Niestety, wbrew pozorom ślub wcale nie oznacza szczęśliwego życia i niekończącej się miłości między małżonkami. Boleśnie przekonała się o tym Brytyjka Celsie, która zaledwie dwa tygodnie po ceremonii odkryła przerażającą prawdę. Teraz podzieliła się swoją smutną historią z internautami.

Dlaczego Anna i Tomasz Sekielscy "brali ślub trzy razy"? Za drugim razem KSIĄDZ zadzwonił do brata młodego ze skargą

Dziewczyna podzieliła się swoim wyciskającym łzy wyznaniem

Brytyjka jest niesamowicie aktywna na TikToku, gdzie regularnie zamieszcza kolejne treści. Tym razem influencerka postanowiła uchylić rąbek tajemnicy i za pomocą jednego wzruszającego nagrania podzieliła się z internautami swoją ślubną historią.

Wszystko zaczęło się jeszcze w Disneylandzie, gdzie Celsie Jones została zabrana przez swojego ukochanego na romantyczny wypad. To właśnie tam jej partner poprosił ją o rękę, a ta z radością się zgodziła. W międzyczasie para doczekała się również upragnionego dziecka, a krótko po jego powitaniu zajęła się planowaniem ślubu i wesela.

Nikt nie spodziewał się, że sielanka zakończy się nagle zaledwie 2 tygodnie po wyczekiwanej uroczystości ślubnej, zwłaszcza że ten dzień został opisany przez Brytyjkę, jako najpiękniejszy w jej życiu. Niewiarygodne, czego dziewczyna dowiedziała się 14 dni później.

Dwa tygodnie po ślubie żona odkryła przerażającą prawdę

Okazało się, że dwa tygodnie po ślubie w życiu małżeństwa nastąpił prawdziwy przewrót. Mąż wziął Calsie na poważną rozmowę i właśnie tam wyznał jej, że od dawna nic już do niej nie czuje! Kobieta nie ukrywa, że ta informacja wywróciła jej życie do góry nogami i sprawiła, że przestałą ufać ludziom.

Stwierdził, że nie kocha mnie już od dawna. Zanim wzięliśmy ślub, codziennie mi mówił, jak mocnym uczuciem mnie darzy, jaka jestem piękna. Jak mam się teraz czuć? Jak mam komukolwiek zaufać po czymś takim? Nigdy więcej nie wyjdę za mąż

Pod nagraniem Calsie Jones pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i pokrzepiających komentarzy. Internauci zgodnie twierdzą, że nie jest to wina kobiety, że została potraktowana w taki podły sposób.

Źródło: pudelek.pl

Tagi: ślub