Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marzena Rogalska i Tomasz Kammel już się nie przyjaźnią? Dziennikarz oficjalnie nie pożegnał koleżanki
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 18.02.2021 15:54

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel już się nie przyjaźnią? Dziennikarz oficjalnie nie pożegnał koleżanki

TVP
fot. instagram.com/marzena_rogalska/

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel nie są już przyjaciółmi? Mogłoby się wydawać, że zarówno na ekranie, jak i poza nim dogadywali się bardzo dobrze. Jak się okazuje, dowód na odcięcie się od siebie widać w mediach społecznościowych.

Tomasz Kammel nie tylko nie pożegnał koleżanki, ale być może między nimi wydarzyło się coś jeszcze innego.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel nie są już przyjaciółmi?

Marzena Rogalska swoim odejściem z TVP wywołała lawinę pytań bez odpowiedzi i wątpliwości dotyczących osób pracujących w telewizji publicznej.

Jeszcze niedawno, jak przez wiele ostatnich lat, mogliśmy ją oglądać w duecie z Tomaszem Kammelem, z którym znała się i pracowała od wielu lat.

Rogalska i Kammel byli niezwykle charakterystyczną parą – oboje stali się twarzami TVP. Ich twarze stały się niejako wizerunkiem samej telewizji.

Bardzo często oboje pokazywali swoją przyjaźń w mediach społecznościowych. Również właśnie dzięki nim okazało się, że ich relacje nie są już tak bliskie, jak mogło się wcześniej wydawać.

Tomasz Kammel nie pożegnał koleżanki, kiedy ta odchodziła z TVP, choć zrobiło to wielu jego kolegów i koleżanek, jak choćby Katarzyna Cichopek czy Maciej Kurzajewski.

Jednak nie to zaalarmowało fanów. Zauważyli jeden mały szczegół.

Rogalska i Kammel się zablokowali? Instagram pokazuje, że jest taka możliwość

Okazało się, że Marzena Rogalska i Tomasz Kammel przestali obserwować się na Instagramie lub nawet zdążyli się zablokować.

Świadczą o tym braki w oznaczeniach przy postach i zdjęciach każdego z nich – niegdyś pojawiało się tam konto któregoś z nich.

Czy rzeczywiście przyjaźń Rogalskiej i Kammela się skończyła? Czy przed lub po odejściu dziennikarki doszło do jakiegoś konfliktu?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]