Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Moja przyjaciółka zabrała mi męża". Po latach się "odwdzięczyłam"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.05.2024 22:34

"Moja przyjaciółka zabrała mi męża". Po latach się "odwdzięczyłam"

załamana kobieta
fot. Canva/@AndreyPopov

Każda historia o zdradzie zawsze wywołuje ogromne poruszenie i oburzenie wśród internautów. Teraz pewna internautka podzieliła się swoim własnym doświadczeniem, które szybko stało się prawdziwym hitem sieci. Niewiarygodne, jak potraktowała ją przyjaciółka i jak ona odwdzięczyła jej się po latach.

Historia pewnej internautki poruszyła internautów

Wiktoria i Paweł tworzyli jedną z najpiękniejszych par. Wszyscy znajomi nieustannie chwalili ich relację i stawiali za wzór dla innych zakochanych. Nic więc dziwnego, że para bardzo szybko podjęła decyzję o ślubie i wspólnym zamieszkaniu. Wiktoria nigdy nie była nadmiernie zazdrosna o swojego wybranka i bardzo chętnie poznawała go ze wszystkimi swoimi przyjaciółkami — w końcu chciała, aby wszyscy się wzajemnie polubili.

Nigdy też nie sądziła, że jej ukochany mógłby spojrzeć na inną kobietę, podobnie jak ona nie wyobrażała sobie siebie u boku innego mężczyzny. Nieoczekiwanie jednak zauważyła, że mężczyzna coraz więcej czasu spędza poza domem, a podczas wspólnych wypadów ze znajomymi nie poświęca czasu jej, tylko jej najlepszej przyjaciółce — Dominice. 

Przez długi czas nie była o to zazdrosna, zwłaszcza że znała sytuację swojej koleżanki. Dominika niedawno rozstała się ze swoją wielką miłością i przez długi czas nie mogła pozbierać się po tym rozstaniu. Niedługo później na jaw wyszła przerażająca prawda. 

Iza Zeiske wspomina Dzień Mamy. Tak spędzała go ze swoją, poruszające wyznanie Tata Dody przeszedł ciężką operacje. Wiadomo, w jakim jest stanie

Mąż zostawił żonę dla jej przyjaciółki

W końcu doszło do sytuacji, której Wiktoria nigdy w życiu by się nie spodziewała. Po powrocie do domu zastała swojego męża, który oczekiwał na nią w salonie. Mężczyzna powiedział jej, że nie jest w stanie dłużej ukrywać prawdy i w końcu chce ustalić z nią, co dalej z ich związkiem. Okazało się, że Paweł od roku jest w potajemnym związku z Dominiką!

Zaczęło się od niewinnych spotkań, podczas których mąż Wiktorii pocieszał jej przyjaciółkę po bolesnym rozstaniu. Z czasem jednak para zaczęła zauważać między sobą coraz więcej podobieństw i cieszyć się ze wspólnie spędzanego czasu. W końcu jednak namiętność wzięła górę, a między Dominiką i Pawłem rozpoczął się płomienny romans.

Para nie chciała dłużej ukrywać prawdy przed Wiktorią i postanowiła się ujawnić. Byli zdecydowani, że chcą razem budować wspólną przyszłość. Paweł przyszedł więc porozmawiać ze swoją żoną i prosić ją o rozwód.

Wiktoria nie potrafiła dłużej patrzeć na swojego męża i zraniona zachowaniem jego i swojej przyjaciółki bez problemu zgodziła się na rozwód. Po wielu miesiącach zawirowań i rozprawy sądowej dziewczyna w końcu zaczęła układać sobie życie na nowo. Kategorycznie odcięła się od byłej przyjaciółki i byłego męża, a także nie chciała słyszeć żadnych nowin z ich życia.

ZOBACZ TEŻ: Przerwano koncert Maryli Rodowicz. Pojawiło się niebezpieczeństwo.

Dopiero po latach Wiktoria ujawniła prawdę swojej przyjaciółce

W pewnym momencie otrzymała jednak wiadomość, której nie była w stanie zlekceważyć. Jej były mąż napisał do niej sms, w którym prosił o wybaczenie i tłumaczył, że związek z Dominiką był tylko chwilą słabości, a nie prawdziwym uczuciem. Pomimo faktu, że Wiktoria lekceważyła jego starania, ten nie przestawał zasypywać jej wiadomościami i prośbami o drugą szansę.

W końcu Wiktoria postanowiła spotkać się z byłym mężem — nie ukrywała, że wciąż czuła do niego ogromny sentyment. Gdy zapytała go o, to kiedy byłby dla niego dogodny termin tego wyjścia, mężczyzna ujawnił, że jego sytuacja diametralnie się zmieniła. Okazało się, że Dominika spodziewa się dziecka, a Paweł dla dobra rodziny postanowił nie tylko z nią zostać, ale też wziąć ślub! Wiktoria postanowiła uciąć kontakt z byłym mężem i nie skontaktowała się z Dominiką, aby poinformować ją o wszystkim, co za jej plecami mówił jej partner. 

Od tej sytuacji minęło już kilka lat, a Wiktoria na dobre zapomniała o swoim nieudanym małżeństwie. Niespodziewanie skontaktowała się z nią Dominika, która chciała zaprosić ją na kawę i porozmawiać o dawnych czasach. Kobieta dalej była w związku z Pawłem i doczekała się z nim dwójki dzieci. Wiktoria oburzona bezczelnością dawnej przyjaciółki umówiła się z nią na spotkanie. Po przyjściu do restauracji niemal natychmiast pokazała jej wszystkie wiadomości, jakie przed jej ciążą wymienił z nią jej obecny mąż. Poinformowała ją, że tak naprawdę jej ukochany już dawno odkrył, że jej nie kocha, a został z nią tylko ze względu na dziecko. Kobieta nawet nie czuła się winna, że właśnie niszczy związek dawnej przyjaciółki.