Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Nie przepuściła ciężarnej. To, do czego doszło, przechodzi wszelkie pojęcie. Dramat w markecie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.12.2023 15:21

Nie przepuściła ciężarnej. To, do czego doszło, przechodzi wszelkie pojęcie. Dramat w markecie

ciężarna, wózek sklepowy
W sklepie rozpętała się awantura z powodu ciężarnej kobiety. Fot. Canva

Pewna internautka w liście do redakcji tabloidu opisała niesłychane wydarzenia, które miały miejsce w niewielkie, osiedlowym sklepie spożywczym. Kobieta została świadkiem awantury, który rozpętała się z powodu ciężarnej kobiety. Czy rzeczywiście był ku temu powód? 

Kobieta nie przepuściła ciężarnej w kolejce

Portal “kobieta.gazeta.pl” opisał na swoich łamach zaskakującą sytuację, o której doniosła jedna z czytelniczek. Okazuje się, że kobieta została świadkiem niemałej awantury. Wydarzenia potoczyły się błyskawicznie - 50-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przy kasie ciężarnej. I się zaczęło! Mężczyzna, który to widział, natychmiast ruszył z pomocą. Jego reakcja była jednak nieproporcjonalna, ponieważ wszczął niemałą awanturę…

Internautka w liście do redakcji zaznaczyła, że starsza kobieta najprawdopodobniej po prostu nie zauważyła ciężarnej, ponieważ ta stała za nią. W dodatku nie było zbyt dobrze widać jeszcze ciążowego brzuszka. Mimo to na całą sytuację z oburzeniem zareagował obcy mężczyzna:

Do kasy podeszła kobieta w wieku około 50 lat. Sprzedawczyni zaczęła ją obsługiwać i nagle jeden z mężczyzn stojących za nią zaczął krzyczeć, że przecież pierwszeństwo mają ciężarne kobiety – opisała czytelniczka "kobieta.gazeta.pl”.

Czy ciężarna kobieta może iść na cmentarz we Wszystkich Świętych? Ksiądz musiał TO powiedzieć, doradził kobietom Termin porodu lada chwila, a z Małgorzatą Tomaszewską wciąż nie jest najlepiej. “Nie mam dziś na nic sił”

Mężczyzna wszczął awanturę w imieniu ciężarnej kobiety

Ponieważ starsza kobieta nie przepuściła ciężarnej w kolejce do kasy, pewien mężczyzna postanowił się wtrącić i wszcząć awanturę. Z relacji internautki, która opisała całą sytuację, wynika, że na początku nikt nie wiedział, co się właściwie dzieje. Zarówno 50-latka, jak i ekspedientka, były bardzo zaskoczone reakcją klienta. 

Dopiero gdy zaczęłam się rozglądać, zauważyłam, że jedna ze stojących w kolejce kobiet jest w ciąży. Była ubrana w grubą kurtkę, a do tego ciąża nie była jeszcze zbyt widoczna – dodała czytelniczka portalu "kobieta.gazeta.pl”.

Co więcej, ciężarna kobieta sama nie upominała się o pierwszeństwo, natomiast 50-latka, która jej nie przepuściła, nie miała pojęcia, iż ta jest w stanie, który by tego wymagał. To wszystko doprowadziło do wielkiego nieporozumienia…

ZOBACZ TEŻ: Przykre zajście w kolejce. Ciężarna usłyszała obelgi, emeryt nie gryzł się w język

Zaskakujące zachowanie ciężarnej kobiety

Po tym, jak mężczyzna wszczął awanturę, atmosfera w sklepie stała się napięta. Ekspedientka oczywiście zaprosiła do kasy ciężarną kobietę poza kolejnością. Wówczas ta ''przesunęła się na początek kolejki w triumfującą miną''. Zdaniem czytelniczki portalu "kobieta.gazeta.pl” ciężarna była usatysfakcjonowana tym, że obcy mężczyzna postanowił z jej powodu rozpętać awanturę.

Po niej naprawdę nie było widać, że spodziewa się dziecka, za to nie ukrywała satysfakcji, że nie będzie musiała stać w kolejce. I po co to wszystko? – puentuje internautka.

Czytelniczka dodała też, że jej zdaniem niemiłej sytuacji można by z łatwością uniknąć, gdyby ciężarna kobieta sama z siebie poprosiła o obsługę z pierwszeństwem. Wtedy na pewno nikt nie odmówiłby jej tego przywileju, a obeszłoby się bez awantury.

A co Wy sądzicie o tej sytuacji?

kolejka w sklepie
W sklepie rozpętała się awantura z powodu ciężarnej kobiety. Fot. Canva

źródło: o2.pl