Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Pozwalałam mężowi, żeby mnie zdradzał. Do czasu
Sylwia Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.04.2024 18:18

Pozwalałam mężowi, żeby mnie zdradzał. Do czasu

Zdradzona żona
Fot. Canva

Pewna kobieta podzieliła się w sieci swoją historią. Myślała, że jej małżeństwo jest idealne. W końcu odkryła, że ukochany ją zdradza. Powalała mu na to, aby zachować pozory szczęśliwego życia. Pewne odkrycie spowodowało, że nie było już dla nich nadziei. 

Ta kobieta myślała, że jej małżeństwo jest idealne

Wiktoria zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak przewrotne może być życie. Myślała, że ma wszystko - piękny dom, drogi samochód, przystojnego męża i dwoje zdrowych dzieci. Nie musiała pracować, jej ukochany zarabiał bowiem wystarczająco, aby zapewnić ich rodzinie dostatni byt

Jak się z czasem okazało, mąż przestał ją kochać już dawno temu. Kiedy znalazła dowód na jego skok w bok, w pierwszej chwili chciała mu wygarnąć w twarz, co o nim myśli. Jednak po przemyśleniu całej sytuacji doszła do wniosku, że jej się to zwyczajnie nie opłaca. Jeśli rozstanie się z partnerem, jej poziom życia zmieni się drastycznie i to raczej nie na lepsze. 

1000 zł więcej dodatku. Sejm podjął decyzję, tysiące osób dostaną wyższe świadczenie

Wiktoria pozwalała, żeby mąż ją zdradzał, do czasu

Wiktoria kochała swojego męża i życie, jakie może przy nim wieść. Konrad z racji na charakter swojej pracy często wyjeżdżał w delegacje. Nie miała mu tego za złe. Wręcz przeciwnie - uważała, że takie rozstania dobrze wpływają na ich relację.  W końcu jednak odkryła prawdę. 

Pewnego dnia znalazła w kieszeni marynarki męża damskie figi, które z pewnością nie należały do niej. Zazwyczaj nie szperała w jego rzeczach, tym razem szukała jednak kluczyka do ich auta, który gdzieś się zapodział. Wiktoria nie wiedziała, czy to była jednorazowa akcja, czy jej mąż prowadził podwójne życie. Postanowiła jednak nie mówić mu, że wie - dla dobra dzieci i całej ich rodziny. 

Przyszedł jednak moment, kiedy prawda musiała ujrzeć światło dzienne. 

Znalazła jasne dowody na to, że mąż spodziewa się dziecka z kochanką

Mimo że Wiktoria nie powiedziała mężowi, że wie o jego zdradzie, on z czasem domyślił się sam. Przestał być ostrożny i praktycznie w ogóle przed nią nie krył, że Wiki już go nie pociąga i że zamiast niej woli kogoś innego. Kobiecie ta sytuacji zaczynała coraz bardziej przeszkadzać, nadal go kochała i chciała ratować ten związek. W końcu okazało się, że nie mogą już dłużej udawać. 

Wiktoria zaczęła regularnie przeszukiwać rzeczy męża. Pewne znalezisko sprawiło, że wiedziała, że jej świat nie będzie już taki sam. Znalazła test ciążowy z pozytywnym wynikiem i zdjęcie USG. Jej mąż spodziewał się dziecka z kochanką! W jej oczach pojawiły się łzy. Jak ona ma powiedzieć o tej ciąży dwójce ich wspólnych dzieci?!