Lelum.pl > Samo Życie > Przypadkiem na zdjęciach z wakacji odkryła, co mąż robił z nianią. Szybko doszło do rozwodu
Michał Fitz
Michał Fitz 06.06.2023 21:34

Przypadkiem na zdjęciach z wakacji odkryła, co mąż robił z nianią. Szybko doszło do rozwodu

Natalie
tiktok.com.ibizadaze

Wielu kochanków myśli, że skrupulatnie ukrywa zdradę. Ta jednak potrafi wyjść na jaw w najmniej oczekiwanym momencie. Dobrze przekonał się o tym były już mąż Natalie. Ta zwęszyła jego romans, gdy przeglądała pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu. Było dla niej tylko jedno wyjście - rozwód.

O swojej historii opowiedziała na TikToku. Mało tego, później miała jeszcze niezłe przeboje z kochanką swojego męża.

Zażądała rozwodu. Jak dokryła zdradę?

Natalie wybrała się ze swoim mężem i dziećmi do Disneylandu na Florydzie. Para chciała też nieco wypocząć, a nie tylko pilnować pociech, dlatego na wyjazd zabrała także opiekunkę dzieciaków. Jak się później okazało, ta miała jeszcze jeden cel podróży.

Wspomniana tiktokerka przeglądała bowiem zdjęcia z wycieczki. Na jednym z nich, które uwieczniało zjazd kolejką, spostrzegła, że jej mąż i niania są w siebie wtuleni! Wszystko działo się tuż za plecami Natalie, która siedziała z córką.

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

Rozwód był początkiem problemów

Natalie mogło wydawać się, że rozwód zakończy sprawę, ale ta ciągnęła się za nią jeszcze długo. Gdy odkryła zdradę, wpadła w szał i zwyzywała kochankę męża. Choć emocje są jak najbardziej zrozumiałe, tak z siebie wyrzucone tylko dorobiły jej problemów.

Niania zagroziła jej pozwem, ale do żadnej rozprawy ostatecznie nie doszło. Na domiar złego wprowadziła się do jej byłego domu i utrudniała każdy przyjazd po rzeczy czy potencjalne spotkanie z dziećmi.

Natalie pomaga teraz innym

Natalie nie ukrywa, że cała sprawa przysporzyła jej pewnych problemów natury mentalnej, a już wcześniej cierpiała na ADHD. Teraz używa swoich zasięgów w sieci, by wspierać inne osoby, które mogą przechodzić przez to samo.

Zobacz zdjęcie:

rozwód foto.JPG
tiktok.com/ibizadaze

Źródło: ofeminin.pl

Tagi: rozwód