Lelum.pl > Samo Życie > Seniorka nie brała prysznica 3 lata. Ciężko uwierzyć, co działo się w jej łazience
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 08.06.2023 17:49

Seniorka nie brała prysznica 3 lata. Ciężko uwierzyć, co działo się w jej łazience

łazienka
fot. Tiktok/@aurikatariina

Pewna seniorka od 3 lat nie mogła się umyć, ponieważ w jej łazience nazbierało się bardzo dużo rupieci i niepotrzebnych rzeczy. Jedna z tiktokerek postanowiła jej pomóc i odświeżyć tę część domu. Wszystko opublikowała w sieci i jej nagranie jest naprawdę poruszające.

Pasją influencerki, która się tym zajęła, jest sprzątanie. Wcześniej pracowała w firmie, a od kilku lat działa na własną rękę. Jak sama przyznaje - podczas tej czynności czuje się jak w niebie.

Tiktokerka posprzątała dom seniorki

Kobieta dzięki temu, że daje wiele porad związanych ze sprzątaniem, cieszy się dużym zainteresowaniem sponsorów, którzy płacą jej za to, aby wstawiała filmiki z ich produktami.

Ostatnio głośna stała się sprawa, gdy zajęła się ona łazienką seniorki, która przez to, że miała ją mocno zagraconą, od lat nie skorzystała z prysznica.

- Ta seniorka nie brała prysznica przez ostatnie trzy lata. Zamierzam to zmienić - powiedziała tiktokerka.

Tak wygląda grób Kory 5 lat po jej śmierci, wzrok ściąga ukryta pod kwiatami rzecz. Dziś rocznica jej urodzin

Seniorka od 3 lat nie brała prysznica

W dalszej części nagrania widzimy to, co zadziało się w łazience. W środku pomieszczenia było wiele zapleśniałych ręczników papierowych i wiele innych rzeczy w podobnym stanie. Uniemożliwiało to wejście do środka.

Nagranie z domu seniorki pokazuje cały proces czyszczenia łazienki. Okazuje się, że tiktokerka podjęła się tej pracy pro bono i nie wzięła za nią żadnej opłaty. Oczywiście zarobiła za samą publikację filmu, ale kobieta, której łazienka została wyczyszczona, nie musiała jej płacić.

Internauci komentują posprzątanie łazienki seniorki

Filmik cieszy się dużą popularnością i pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy od osób, które były zaszokowane tym, co w nim zobaczyły. Łącznie jest ich aż 64 tysiące, a nagranie zebrało 4 miliony polubień, co tylko pokazuje, jaką popularnością w mediach społecznościowych cieszy się kobieta.

- Ale tam musiało śmierdzieć - pisze jedna z internautek.

- To piękne, że jej pomogłaś, ta kobieta na to zasługiwała - pisze inna osoba.

Tagi: seniorzy