Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sophia Loren dwukrotnie poroniła. ”Czułam się przegrana jako kobieta”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 20.09.2019 17:15

Sophia Loren dwukrotnie poroniła. ”Czułam się przegrana jako kobieta”

facebook.com/SophiaLorenOfficialSite

Sophia Loren jest legendarną aktorką włoskiego i światowego kina. Gwiazda najlepsze lata swojej kariery ma już za sobą, jednak wciąż uznawana jest za ikonę. Po latach zdecydowała się wydać książkę biograficzną, w której opowiedziała o najbardziej skrywanych tajemnicach jej życia. Aktorka dwukrotnie straciła ciążę. Czułam się przegrana jako kobieta – czytamy we fragmencie książki.

Sophia Loren poszła śladami innych wielkich gwiazd i również zdecydowała się spisać swoją historię w książce. Biografia aktorki ujrzy światło dzienne dopiero za miesiąc, jednak już dostępne są fragmenty książki, mające na celu ją wypromować. W jednym z nich aktorka opowiada o swoich utraconych ciążach. Gwiazda zebrała się na intymne wyznanie.

Sophia Loren wydaje książkę

Sophia Loren była wielką gwiazdą światowego i włoskiego kina, a jej czasy świetności przypadły na lata 60. ubiegłego wieku. Aktorka również marzyła o dziecku, jednak nie mogła zajść w ciążę. We fragmencie swojej nadchodzącej biografii wyznała, że dwukrotnie straciła wymarzone dziecko.

Sophia Loren

– Przez miesiąc leżałam w łóżku. Zrezygnowałam ze wszystkich kontraktów. Nie czytałam i nie oglądałam telewizji. Wypoczywałam i nawet starałam się nie dotykać brzucha. Jednak w trakcie wizyty jednego z moich przyjaciół poczułam silne bóle. Pojechałam do szpitala. Lekarz akurat wychodził na przyjęcie i zupełnie mnie zignorował. Impreza była ważniejsza niż życie mojego dziecka. Wtedy poroniłam po raz drugi – czytamy we fragmencie książki.

Sophia Loren

Sophia Loren dwukrotnie poroniła

Sophia Loren nie poddawała się w staraniach o dziecko. Gdy lekarze uświadomili ją, że jest bezpłodna, ta poznała Huberta de Watteville, ginekologa z Genewy, który specjalizował się w leczeniu niepłodności. Doktor uznał, że przyczyną problemu utrzymania ciąży jest w jej przypadku zbyt niski poziom hormonów, który da się ustabilizować odpowiednim leczeniem.

– Wystarczyło zbadać mnie profesjonalnie, a nie traktować jak histeryczkę i może dwójka moich pierwszych dzieci by żyła. A przez lekarzy dwa razy poroniłam. Czułam się przegrana jako kobieta – wyznała Sophia Loren.

Sophia Loren w 1968 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, a sześć. lat później stała się mamą po raz drugi. Jak sama wyznaje, nic ją tak w życiu nie uszczęśliwiło, jak narodziny synów.

Sophia Loren

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s będzie zwalniał pracowników. Powód jest dość zadziwiający
  2. Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała kilka smsów niewiernego narzeczonego
  3. Barbara Kurdej-Szatan o słabych ocenach w TzG „To jest przykre, po prostu to jest przykre”
  4. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą