Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koncert Beaty Kozidrak i Justyny Steczkowskiej. Fani gwiazd oszaleli
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.10.2021 09:54

Koncert Beaty Kozidrak i Justyny Steczkowskiej. Fani gwiazd oszaleli

Beata Kozidrak
youtube @ M82pl

Minął zaledwie miesiąc od czasu, kiedy Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję za jazdę w stanie nietrzeźwości, a artystka już wróciła na scenę. I to w jakim stylu — na jubileuszowym koncercie Justyny Steczkowskiej!

3 października w Sali Ziemi w Poznaniu odbył się koncert Justyny Steczkowskiej z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. Show jest elementem większej trasy koncertowej.

Justyna Steczkowska wystąpi w 10 miastach, śpiewając swoje największe przeboje oraz piosenki z najnowszej płyty. Na występy zaprosiła też 25 gwiazd polskiej sceny muzycznej. W każdym mieście artystka wystąpi w duecie z innym twórcą.

Beata Kozidrak na koncercie w Poznaniu

Wczoraj w Poznaniu Steczkowska wystąpiła z Beatą Kozidrak. Był to pierwszy publiczny występ wokalistki Bajm od czasu niesławnej afery z jazdą po alkoholu.

Przed wyjściem na scenę Kozidrak została zapowiedziana przez Hirka Wronę, a następnie obie artystki zaśpiewały wzruszającą balladę. Beata Kozidrak dała popis swoich umiejętności wokalnych, czym zachwyciła publiczność, która nagrodziła obie wokalistki kilkuminutowymi owacjami na stojąco.

Podczas wciąż trwających oklasków, ktoś z publiczności podbiegł do sceny i wręczył Kozidrak ogromny bukiet czerwonych róż. Artystka kłaniała się i dziękowała publiczności wiele razy.

Kiedy wokalistka Bajm powiedziała, że chciałaby wrócić do Poznania ze swoim własnym koncertem, wiwaty rozbrzmiały jeszcze głośniej, dało się też słyszeć okrzyk „zapraszamy i czekamy!”.

Wzruszona była też sama Justyna Steczkowska, która skomentowała później, że się popłakała. Wygląda na to, że fani tylko czekają na kolejne koncerty Beaty.

Zobacz wideo:

Źródło: Fakt, gwiazdy.wp.pl, bilety.royalconcert.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sen o śmierci bliskiej osoby. Mało kto zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę oznacza
  2. Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest już na antenie. Zaliczył wielką wpadkę
  3. Zasiewska wysyłała wstrząsające wiadomości do Koterskiego. Prawda wyszła na jaw