Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Ktoś zapukał do jego domu. W progu stał 12-letni chłopiec. Chwilę później padły MROŻĄCE słowa
Sara Karmańska
Sara Karmańska 09.07.2023 11:14

Ktoś zapukał do jego domu. W progu stał 12-letni chłopiec. Chwilę później padły MROŻĄCE słowa

Chłopiec zapukał do drzwi sąsiada z nietypowym wyznaniem
Chłopiec zapukał do drzwi sąsiada z nietypowym wyznaniem, fot. TikTok/Chłopiec zapukał do drzwi sąsiada z nietypowym wyznaniem

Na TikToku opublikowano nagranie z kamerki w drzwiach wejściowych. Zarejestrowała ona nietypową sytuację – dwunastolatek zapukał i zaskoczył właściciela poruszającym wyznaniem. Chłopiec swoją opowieść zaczął od pytania, czy w okolicy jego domu mieszkają jakieś dzieci. Historia chłopca poruszyła internautów.

Chłopiec podzielił się smutną historię

Około 12-letni chłopiec w koszulce z filmu „Szczęki” zapukał do jednego z domów w swoim sąsiedztwie z pytaniem, czy jego właściciel orientuje się, czy w okolicy mieszkają jakieś dzieci w jego wieku. Właściciel domu poinformował go, że dwoje dzieci mieszka w budynku po prawej.

Jak się okazało, chłopiec zdawał sobie z tego sprawę, a jego wyznanie łamie serce. 

Ta lekarka ma 102 lata, w końcu zdradziła sekret szczęścia. Wykonuje JEDNĄ rzecz rano

Chłopiec ujawnił, dlaczego poszukuje przyjaciół

Chłopiec wyznał, że dzieci ze wskazanego domu nie są już jego przyjaciółmi, ponieważ się nad nim znęcali. Z tego też powodu doskwiera mu samotność i poszukuje nowych towarzyszy zabaw.

Gdy dowiedział się, że właściciel domu ma 2-letnią córeczkę zachwycił się tym faktem, mówić, że sam ma siostrę i bardzo lubił się nią zajmować, gdy była w tym wieku. Mężczyzna, który opublikował nagranie chłopca na TikToku wystosował apel, by pomóc Shaydenowi Walkerowi znaleźć przyjaciół.

Historia chłopca poruszyła internautów

Internauci nie kryli wzruszenia historią chłopca. Pod filmikiem opublikowano ponad 162 tysiące komentarzy i większość z ich autorów jest poruszona postawą i słowami chłopca:

  • Jaka odwaga z jego strony, omg, jest taki miły.
  • Jaki słodki chłopak!! Mam nadzieję, że znajdzie przyjaciół. Jest taki odważny.
  • Chrońcie tego dzieciaka za wszelką cenę.
  • To takie smutne, że nie przeszkadzało mu bycie przyjacielem dwulatka. Panie błogosław temu chłopcu. Jest pięknym człowiekiem.
@brennanray Its takes 2 seconds to make someones day, you never know what people are going through until you get a chance to talk to them. This young man is well mannered, kind, and brave. So tiktok can we help shayden make some friends???#fyp #bekind #nobullying #love #kindness #letschangetheworld ♬ original sound - Brennan Ray

Źródło: edziecko.pl

Tagi: chłopiec