Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak zapozował z istną pięknością, serce rośnie na sam widok. Kim jest kobieta?
Michał Fitz
Michał Fitz 27.09.2023 21:54

Michał Szpak zapozował z istną pięknością, serce rośnie na sam widok. Kim jest kobieta?

Michał Szpak
fot. KAPiF; Michał Szpak

Michał Szpak przeważnie na wydarzeniach branżowych pojawia się sam. Nie ma bowiem stałej, drugiej połówki, a przynajmniej opinii publicznej nic na ten temat nie wiadomo. Właśnie dlatego fani mogli być zaskoczeni, gdy na ostatnim evencie pojawił się wraz z młodą, piękną dziewczyną. Kto to taki?

Michał Szpak na koncercie Patrycji Kazadi

Dziś zorganizowany został koncert Patrycji Kazadi, na którym wystąpiła z zaprzyjaźnionymi artystami. Wokalistka zaprosiła na to wydarzenie wielu znajomych z branży. Wśród nich byli na przykład Michał Piróg, Kaja Paschalska czy Kayah.

kaja paschalska.jpg
Kaja Paschalska
fot. KAPiF
piróg.jpg
Michał Piróg
fot. KAPiF

Na miejscu zjawił się także Michał Szpak. O dziwo, nie był sam. Wraz z nim pojawiła się młodsza od niego kobieta. Ta miała na sobie czarny gorset, szerokie jeansy i ciemny, skórzany płaszcz. Kto to taki?

Kim jest Marlena Szpak? Siostra Michała Szpaka. Rodzeństwo jest ze sobą bardzo blisko

Z kim przyszedł Michał Szpak?

Na pewno część fanów pomyślała, że może być to partnerka Michała Szpaka. Ci, którzy jednak najuważniej śledzą działania artysty, wiedzieli, że to nie taka relacja łączy go z towarzyszącą mu kobietą. Ta jest bowiem jego rodzoną siostrą.

Szpak ma aż trójkę rodzeństwa, w tym dwie siostry. Starsza z nich ma na imię Marlena, a młodsza, która była z nim na występie Kazadi, nazywa się Ewa. Liczne rodzeństwo Szpaków uzupełnia brat wokalisty, Damian. Poza tym jego kuzynem jest Ralph Kamiński

szpak z siostrą.jpg
Michał Szpak z siostrą Ewą
fot. KAPiF

Siostra Michała Szpaka chce iść w jego ślady

Starsza z sióstr, Marlena, podobnie jak brat, związała swoje życie z muzyką. Dziś jest śpiewaczką operową. Jakiś czas temu Ewa pozazdrościła rodzeństwu i również postanowiła realizować się w swojej pasji. W sieci już można posłuchać jej pierwszych numerów.

Ewa poza opublikowaniem kilku piosenek, zdążyła też już pochwalić się swoim talentem przed publicznością na żywo. Jakiś czas temu śpiewała ze swoim bratem w ramach jego występu z trasy koncertowej “The Moon”.