Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Moje małżeństwo rozpadło się, gdy mąż wszedł do piwnicy. Nie zapomnę tego nigdy"
Sylwia Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.05.2024 16:29

"Moje małżeństwo rozpadło się, gdy mąż wszedł do piwnicy. Nie zapomnę tego nigdy"

Mężczyzna
fot. canva (gaiamoments)

Pani Ewa postanowiła podzielić się w sieci historią swojego życia. Jak się okazało, jedno banalne wydarzenie zmieniło jej uporządkowaną codzienność w koszmar. Co takiego jej mąż odkrył w piwnicy? Powinna była wyrzucić to dawno temu. 

Pani Ewa i jej mąż zdecydowali się sprzedać dom, w którym mieszkali 25 lat

Po tym, jak dzieci Ewy i Tomasza dorosły i wyfrunęły z gniazdka, małżeństwo czuło się nieswojo w wielkim domu, który do tej pory tętnił życiem. Podjęli więc decyzję, że go sprzedadzą. W tym celu musieli uporządkować wszystkie rzeczy, których przez 25 lat trochę się nazbierało. Zaczęli od strychu i garderoby, a piwnicę zostawili sobie na później. Ewa zobligowała się, że to ona zajmie się tym pomieszczeniem, wcześniej jednak złamała rękę. 

Mąż chcąc zrobić Ewie niespodziankę postanowił sam posprzątać piwnicę, aby jego żona miała jedno zmartwienie mniej. Po tym, co tam odkrył, zażądał rozwodu. 

Tort zepsuł małżeństwo. Gdy postawiła go na stole, rodzina zamarła Ksiądz skomentował komunię syna Rutkowskiego. Chodzi o prezent

To, co mąż Ewy odkrył w piwnicy, zniszczyło ich rodzinę

Kiedy mąż Ewy sprzątał piwnicę znalazł niepozorną skrzyneczkę zabezpieczoną kłódką. Kluczyka do niej nigdzie nie było. Tomasza bardzo zaciekawiło to znalezisko. Zdecydował się więc rozciąć metal chroniący zawartość skrzyneczki. 

To, co znalazł w jej wnętrzu najpierw wprawiło go w konsternację. Było to zdjęcie z badania USG. Tomasz może nie wiedziałby, że są na nim bliźniaki, gdyby nie to, że miał trójkę dzieci i kiedyś razem z żoną potrafili bardzo długo wpatrywać się w podobne zdjęcia. On i Ewa jednak nigdy nie doczekali się bliźniaków… Mężczyzna długo zastanawiał się, o co chodzi, wpatrując się w zdjęcie z badania USG. Wszystko wyjaśniło się, kiedy zauważył, że w skrzyneczce jest coś jeszcze - starannie poskładana kartka papieru. 

Tomasz zrozumiał, że żona nie była z nim szczera

Kiedy Tomasz wziął do ręki kopertę i wyjął z niej poskładaną kartkę papieru, zaczął gorączkowo czytać to, co starannie na niej wykaligrafowano. Był to list, to wiedział z całą pewnością, jednak jego treść zaczęła rozmazywać mu się przed oczami. 

Z listu wynikało, że Ewa zdradziła go wiele lat temu i zaszła w bliźniaczą ciążę. Z tekstu wynikało, że ojciec dzieci dał jej pieniądze, aby przeprowadziła aborcję. Niechciana ciąża za bardzo skomplikowałaby ich ułożone życia. Jednak to dopiero podpis pod wypisanym listem wbił go w ziemię. “Na zawsze Twój, Wojtek”. Wojtek był jego najbliższym przyjacielem… 

Kiedy Tomasz poznał prawdę, nie chciał wyjaśnień, nie chciał też przeprosin. Zażądał rozwodu i wyszedł z ich wspólnego domu, nie oglądając się za siebie.