Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Nie chce wydawać pieniędzy. Szukam kobiety, która zmieści się w rzeczy po zmarłej żonie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.06.2024 06:51

"Nie chce wydawać pieniędzy. Szukam kobiety, która zmieści się w rzeczy po zmarłej żonie"

smutny mężczyzna
fot. Canva/@perfectwave

To, jak zachowują się niektórzy po śmierci bliskich dla nich osób może zależeć od wielu czynników. Teraz w sieci pojawiła się historia pewnego mężczyzny, który nie może poradzić sobie po śmierci swojej małżonki. Wdowiec ujawnił, czego aktualnie szuka w kobietach. Jego wyznanie może szokować.

Zdzisław cierpi po śmierci swojej żony

Zdzisław i Janina byli małżeństwem przez ponad 40 lat. Zakochani poznali się jeszcze w latach szkolnych i niedługo po osiągnięciu pełnoletności zdecydowali się na ślub. Para była wzorem dla wszystkich swoich znajomych, a z biegiem lat doczekała się nawet trójki pociech.

Niestety, sielanka została przerwana przez śmierć kobiety. Janina przez wiele lat zmagała się z licznymi chorobami i często bywała w szpitalach. Rok wcześniej lekarze zdiagnozowali u seniorki nowotwór piersi. Pomimo specjalistycznego leczenia i pomocy specjalistów, kobiety nie udało się uratować. Jej śmierć całkiem załamała jej ukochanego.

Bohater "Chłopaków do wzięcia" zniszczył sobie życie. Miał być ślub To on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Wójcik ma silną więź z synem

Zdzisław powoli zacząć szukać szansy na miłość

Bliscy seniora natychmiast po śmierci żony otoczyli go opieką i niezbędnym wsparciem. Po upływie kilku lat zaczęli nawet zachęcać go do ponownego otworzenia się na miłość i poszukania sobie kolejnej partnerki. Zdzisław przez długi czas się opierał, jednak finalnie postanowił posłuchać rady rodziny.

Szybko jednak okazało się, że znalezienie odpowiedniej kobiety wcale nie jest najprostszym zadaniem. Senior powoli zaczął zastanawiać się, czy nie porzucić tego planu i nie skupić się na samotnym życiu lub ewentualnie wprowadzeniu się do jednego ze swoich dzieci. Niedługo później okazało się, że wdowiec miał bardzo sprecyzowane oczekiwania.

ZOBACZ TEŻ: Groźna sytuacja z Lewandowskim na dworcu. Wszystko rejestrowali dziennikarze.

Niesamowite, jakie Zdzisław miał oczekiwania wobec kobiet

Szybko jednak okazało się, że problemem było między innymi podejście samego wdowca, który nie zamierzał zmieniać swoich przyzwyczajeń dla innej kobiety. Zdzisław na każdym kroku podkreślał, że jego potencjalna partnerka musi posiadać szereg cech, które on będzie w stanie zaakceptować.

Podczas rozmowy z córką wyznał, że nie będzie w stanie zrezygnować ze swojego zamiłowania do palenia papierosów. Dodatkowo Zdzisław był wielkim przeciwnikiem nadmiernego wydawania pieniędzy. Jego zdaniem kobieta nie powinna zbyt bardzo się stroić i zbyt często chodzić na zakupy.

W pewny momencie wdowiec uznał nawet, że idealnie by było, gdyby jego nowa ukochana mogła ubierać rzeczy jego byłej żony. Zdzisław uważał, że Janina posiada mnóstwo pięknych ubrań, a jego nowa partnerka mogłaby je zakładać, aby oszczędzić pieniędzy i jednocześnie mieć te sam styl, co jego nieżyjąca już żona.