Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie mogła oddychać... W środku nocy gruchnęły wieści o ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej, na wideo aż prosi o pomoc
Michał Fitz
Michał Fitz 29.09.2023 13:43

Nie mogła oddychać... W środku nocy gruchnęły wieści o ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej, na wideo aż prosi o pomoc

Małgorzata Tomaszewska
fot. instagram.com/malgorzata_tomaszewska' Małgorzata Tomaszewska o swojej chorobie

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu oznajmiła światu wieści o swojej drugiej ciąży. Przez następne tygodnie prezenterka wyglądała kwitnąco, ale jak się okazuje, zdrowie przestało ją oszczędzać. W środku nocy opowiedziała fanom, co przechodzi. Poprosiła ich o pomoc.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży

Prowadząca “Pytania na śniadanie” jest już w dosyć zaawansowanym etapie ciąży, co widać po jej uwydatnionym brzuchu. Pojawiała się w telewizji nawet, gdy ten był już całkiem widoczny. Nie chciała przesadnie szybko udawać się na urlop.

Teraz jednak organizm zmusił ją do zrobienia sobie przerwy. Okazuje się, że ostatnie dni Tomaszewskiej są bardzo męczące, a noce wręcz nieprzespane. Co jej dolega?

Ile dzieci ma Małgorzata Tomaszewska? Prezenterka "Pytania na śniadanie" miała dwóch mężów, smutne powody rozstania

Małgorzata Tomaszewska o swoim stanie zdrowia

Jak wyjaśniła prezenterka, dopadło ją mocne przeziębienie. To jest o tyle problematyczne, że w trakcie ciąży nie chce przyjmować leków, w obawie, że te zaszkodzą jej stanowi błogosławionemu. Wobec tego ogranicza się do naturalnych, bezpiecznych metod. Ostatnio pokazywała chociażby, jak przyrządza napar z imbiru.

Te sposoby nie za bardzo jednak działają, bo stan zdrowia Tomaszewskiej nie poprawia się. Ta wyjawiła, że infekcja przeszła jej z gardła na zatoki, co znacząco utrudnia, a momentami nawet uniemożliwia oddychanie przez nos. Przez to prezenterka nawet nie może spać. Do fanów zwracała się z łóżka o 5 nad ranem!

tomaszewska zrzut.JPG
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska prosi o pomoc

Poza naturalnymi naparami, Tomaszewska postanowiła kurować się także tzw. “parówką”, czyli inhalacją, która pozwala oczyścić zatoki. Co ciekawe, została opacznie zrozumiana, co zresztą pokazała w mediach społecznościowych. Zamiast miski do inhalacji w kuchni zastała ugotowane parówki.

tomaszewska insta.JPG
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

W związku ze swoją sytuacją Tomaszewska postanowiła także zaapelować do licznego grona fanów, by to podzieliło się z nią jakąś leczniczą metodą, która jej pomoże, a która będzie też przy okazji bezpieczna dla kobiet w ciąży.

tomaszewska insta 2.JPG
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Źródło: Pudelek