Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Fani osłupieli na widok tego, co je i pije na wakacjach. Zalali ją komentarzami
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.08.2023 20:41

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Fani osłupieli na widok tego, co je i pije na wakacjach. Zalali ją komentarzami

Małgorzata Tomaszewska
Fot. KAPiF, Instagram/Małgorzata Tomaszewska

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska wyjechała na luksusowe, zagraniczne wakacje. W hotelu mogła cieszyć się takimi udogodnieniami jak śniadanie zaserwowane wprost do basenu. Dzięki najnowszemu zdjęciu wiemy, jakie zachcianki ciążowe ma dziennikarka. Fotografia dokładnie pokazuje, co wybrała do jedzenia i picia podczas urlopu.

Małgorzata Tomaszewska jest w kolejnej ciąży

Małgorzata Tomaszewska 3 sierpnia ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Radosne nowiny najpierw przekazano w “Pytaniu na śniadanie”, a później prezenterka potwierdziła je na swoim profilu na Instagramie, gdzie zamieściła pierwsze zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Światu Gwiazd udało się dowiedzieć, że gwiazda TVP jest w czwartym miesiącu ciąży, a – jak sama powiedziała – test ciążowy jako pierwszy odczytał jej synek:

Jako psycholog od początku bardzo zwracałam uwagę, by Enzo był włączony już w proces planowania powiększenia rodziny. Dlatego był pierwszym poinformowanym, a właściwie to on informował mnie, bo odczytywał test ciążowy.

Skandaliczne, co zaszło po ślubie Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Przykre, na widok panny młodej puściły hamulce internautom

Małgorzata Tomaszewska opublikowała zdjęcie, które przykuło uwagę jej fanów

Ojcem dziecka prezenterki jest jej partner Robert, z którym jest związana od dwóch lat. Chociaż dotychczas trzymali swoją relację w tajemnicy przed światem mediów, to paparazzi udało się ich raz przyłapać na wspólnych wakacjach w Sopocie.

Małgorzata Tomaszewska niedawno wróciła z egzotycznego urlopu, ale wciąż wraca do niego wspomnieniami na swoich mediach społecznościowych. Niedawno zamieściła zdjęcia z basenu, gdzie ubrana w strój kąpielowy prezentuje ogromną tacę w kształcie serca, na której znajdują się kuszące przekąski.

Co Małgorzata Tomaszewska je i pije na wakacjach?

Hotele w egzotycznych kurortach często kuszą gości tego typu atrakcją. To, co ląduje na pływającej tacy, zależy od ich upodobań. Tym samym możemy ocenić, jakie ciążowe zachcianki ma Małgorzata Tomaszewska.

Na zdjęciu, które prezenterka zaprezentowała w różnych kadrach, możemy zaobserwować m.in. płatki owsiane, jajecznicę, świeże truskawki, croissanty i naleśniki, a także szampana, jednak zważywszy na stan prezenterki, ten jest zapewne bezalkoholowy.

Piękny poranek. Jakie jest Wasze ulubione śniadanie? – zagaiła prezenterka.