Lelum.pl > Samo Życie > "Pierwszy raz widzę". Ludzie w końcu wiedzą, co dzieje się podczas nocnej zmiany z Biedronce! Wideo hitem na pół Polski
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.11.2023 12:14

"Pierwszy raz widzę". Ludzie w końcu wiedzą, co dzieje się podczas nocnej zmiany z Biedronce! Wideo hitem na pół Polski

Co się dzieje podczas nocnej zmiany w Biedronce
Co się dzieje podczas nocnej zmiany w Biedronce, fot.Marek BAZAK/East News; TikTok/@pinczer66

Pewna tiktokerka postanowiła uchylić rąbek tajemnicy i pokazać swoim fanom, co tak naprawdę dzieje się w Biedronce w godzinach nocnych. Internauci nie kryją zdumienia na widok tego, co dziewczyna pokazała na swoim nagraniu.

Co dzieje sie w Biedronce podczas nocnej zmiany?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że sklep Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w naszym kraju. Polacy uwielbiają go za różnorodny asortyment oraz mnóstwo zachwycających promocji. Prawdziwi fani tej marki zdają sobie sprawę, że część personelu pracuje również w nocy, aby przygotować lokal na przyjęcie pierwszych klientów.

Pewna tiktokerka, która prywatnie jest pracownicą Biedronki postanowiła uchylić rąbek tajemnicy i zdradzić internautom, jak dokładnie wygląda nocna zmiana w tym supermarkecie. Fani nie kryją swojego zdumienia.

Skandaliczne sceny pod Biedronką. Przyjechała policja, padły groźby. Dyskont może mieć poważny problem

Tiktokerka ujawnia sekrety Biedronki

Dziewczyna o pseudonimie Pinczer66 postanowiła podzielić się z internautami krótkim nagraniem, na którym widzimy, jak przebiega jej nocna zmiana w Biedronce. Na filmiku możemy zauważyć, jak ubrana w służbowy czarny strój blondynka spaceruje kolejnymi alejkami sklepu.

Uwagę inetrnautów natychmiast zwróciło to, jaka atmosfera panuje za zamkniętymi drzwiami supermarketu. Tiktokerka z uśmiechem na ustach macha i wysyła buziaki do kamery, a w tle słyszymy głośną muzykę autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich raperów - Kizo “Taxi”.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka lepsza od Dino i Lidla? Mamy statystyki!

Fani zaskoczeni tym, co się dzieje na nocnej zmianie w Biedronce

Pod filmikiem dziewczyny można znaleźć mnóstwo wyświetleń, polubień oraz komentarzy. Większość inetrnautów nie jest w stanie ukryć swojego zaskoczenia tym, jak personel świetnie bawi się podczas nocnej zmiany w Biedronce. Część z nich wyznała nawet, że osobiście była świadkami tego, jak pracownicy sklepu bawili się w nocy!

Nigdy nie zapomnę, jak wszedłem raz do całodobowej biedronki o 2 w nocy a tam wixa

super reklama dla naszego sklepu

chyba zacznę chodzić do biedronki!

najważniejszy jest dobry humor, reszta to tylko formalność

Tagi: Biedronka