Lelum.pl > Samo Życie > Pół roku mieszkał w centrum handlowym. Gdy odkryli jego kryjówkę, byli w szoku
Sara Karmańska
Sara Karmańska 08.11.2023 12:37

Pół roku mieszkał w centrum handlowym. Gdy odkryli jego kryjówkę, byli w szoku

Student przez pół roku mieszkał w centrum handlowym, fot. Canva/IGphotography, Getty Images Signature, YouTube/上海方盒子FangTV in Shanghai
Student przez pół roku mieszkał w centrum handlowym, fot. Canva/IGphotography, Getty Images Signature, YouTube/上海方盒子FangTV in Shanghai

W ostatnim czasie rynek mieszkaniowy nie jest łaskawy. Mowa tu zarówno o osobach, które chcą kupić mieszkanie na własność, ale także tych, które próbują coś wynająć. Wymagania nierzadko są ogromne, a koszty kolosalne, co sprawia, że wiele osób staje przed wielkimi dylematami. 

Młody mężczyzna zadomowił się w centrum handlowym

Okres studiów to dla wielu osób najlepszy czas w życiu. Sporo studentów, aby uczyć się na wymarzonej uczelni, musi opuścić rodzinne miasta i znaleźć odpowiednie lokum. Jedni decydują się na mieszkanie w akademikach, inni z kolei wynajmują mieszkania. Obie opcje jednak potrafią naprawdę mocno uderzyć po portfelu.

Sprawę człowieka mieszkającego w centrum handlowym zgłosił youtubowy kanał „White Deer”. Młody mężczyzna mieszkał w centrum handlowym przez pół roku. Po tym czasie na jego „lokum” natrafili ochroniarze. W tym czasie dziki lokator odpoczywał na fotelu i korzystał z telefonu. 

Stanął w witrynie w sklepie i udawał manekina. Gdy zamknęli galerię zaczął szabrować

Student przez pół roku mieszkał w centrum handlowym

Podczas przesłuchania mężczyzna ujawnił, że to nie pierwszy raz, gdy ochroniarz się na niego natknął. Zdradził, że wcześniej ochroniarz zdecydował się na przymknięcie oka i nie doniósł przełożonym o swoim znalezisku. Po tym, jak sprawa wyszła na jaw, ochroniarz został dyscyplinarnie zwolniony. 

Centrum handlowe poinformowało o sprawie dzikiego lokatora lokalne służby. Obecnie nie wiadomo, jakie konsekwencje mogą czekać młodego mężczyznę. W ustaleniu dokładnych okoliczności całej historii pomoże zapis monitoringu znajdującego się w galerii handlowej. 

Jak wyglądało lokum dzikiego lokatora centrum handlowego?

Jak się okazuje, był to chiński student, który zamieszkał w centrum handlowym prawdopodobnie po to, by zaoszczędzić na kosztach wynajmu i rachunków. Młody mężczyzna przerobił na swoje potrzeby pomieszczenie znajdujące się pod ruchomymi schodami. 

Zaradny student zmieścił tam namiot, w którym miał miejsce do spania, a także biurko, przy którym się uczył. Nietypowe lokum zapewniało mężczyźnie nie tylko ciepłe schronienie, ale także dostęp do energii elektrycznej i szybkiego łącza internetowego. 

Źródło: Fakt

Tagi: sklep