Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > To czeka maturzystów. Wizja Krzysztofa Jackowskiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.02.2024 11:30

To czeka maturzystów. Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Wizja Krzysztofa Jackowskiego
Wizja Krzysztofa Jackowskiego, fot. YouTube; Canva

Krzysztof Jackowski już nie raz zaskakiwał nas trafnością swoich przepowiedni. Teraz najsłynniejszy polski jasnowidz postanowił rozwiać wątpliwości maturzystów i wyznać im, czego mogą spodziewać się podczas egzaminu dojrzałości. Takich słów wielu uczniów się nie spodziewało.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie zaskakiwał nas swoimi wizjami

Każdy z nas chciałby poznać swoją przyszłość i w jakikolwiek sposób przygotować się na niektóre trudności, jakie mogą nas spotkać. Nic więc dziwnego, że słowa jasnowidzów cieszą się tak dużą popularnością, a wiele osób naprawdę bierze sobie do serca usłyszane przepowiednie.

Jednym z najpopularniejszych polskich wizjonerów, który nie raz zachwycił nas trafnością swoich słów, jest Krzysztof Jackowski. Mężczyzna bardzo aktywnie działa w sieci, gdzie nie tylko odpowiada na pytania internautów, ale też dzieli się własnymi spostrzeżeniami i wizjami na temat przyszłości. Czym tym razem zaskoczył nas jasnowidz?

Nowe ustalenia w sprawie śmierci znanego prezentera. Zatrzymano policjanta! Stało się! Lidl nie daruje tego Biedronce

Matura zbliża się wielkimi krokami

W tym roku na każdego z nas czeka wiele wyzwań i trudności, którym prędzej czy później musi stawić czoła. Najbliższe kilka miesięcy z pewnością będzie trudne dla tegorocznych maturzystów, którzy już w maju przystąpią do egzaminu dojrzałości. Test składający się z części pisemnej i ustnej większość uczniów napawa przerażeniem.

Nic więc dziwnego, że każdy maturzysta chce jak najlepiej przygotować się do egzaminu dojrzałości i szuka w sieci informacji na temat tego, co najprawdopodobniej pojawia się na arkuszu. Z pomocą przyszedł sam Krzysztof Jackowski, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat tego ważnego testu.

ZOBACZ TEŻ: Te przepowiednie naprawdę mrożą krew w żyłach. Polacy powinni mieć się na baczności.

Krzysztof Jackowski zdradził, czego można spodziewać się na maturze

Ceniony jasnowidz postanowił pomóc uczniów i wyznał, co jego zdaniem może pojawić się na maturze pisemnej z języka polskiego. Krzysztof Jackowski w rozmowie z “Super Expressem” ujawnił, że nie widzi zbyt dokładnie informacji, jakie pojawią się na arkuszu, ale ma kilka przewidywań na temat majowych zmagań maturzystów.

Zdaniem wizjonera uczniowie mogą spodziewać się, że na egzaminie z języka polskiego pojawi się “współczesna polska pisarka”. Po chwili zastanowienia zasugerował on nawet, że może być to Olga Tokarczuk. Później stwierdził, że istnieją duże szanse na to, że na maturze będą pytania dotyczące trylogii Henryka Sienkiewicza.