Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec przekazała niesłychane wieści. Rodzinę czekają wielkie zmiany
Michał Fitz
Michał Fitz 27.09.2023 16:09

Edyta Golec przekazała niesłychane wieści. Rodzinę czekają wielkie zmiany

Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Edyta Golec opanowała sztukę łączenia branży rozrywkowej z prowadzeniem rodziny do perfekcji. Od ponad 2 dekad jest wraz z mężem i jego bratem na muzycznym topie, a w międzyczasie wychowała trójkę dzieci. Przed najstarszym z nich czeka spore wyzwanie.

Edyta Golec - dzieci

Edyta Golec poślubiła Łukasza w 2000 roku. Para musiała trochę poczekać na swoje pierwsze dziecko. Dopiero 4 lata później przywitali na świecie swojego pierworodnego syna, Bartłomieja. 

Wkrótce chłopiec doczekał się rodzeństwa. Już 2 lata później na świecie pojawiła się jego siostra, Antonina. Po takiej samej przerwie Golcowie doczekali się trzeciej pociechy, Piotra.

golec 2011.png
Edyta i łukasz Golec z dziećmi w 2011 roku
fot. KAPiF
Bracia Golec mają specjalne wymagania na koncertach. Stawiają organizatorom twarde warunki

Najstarszy syn Edyty Golec

Bartłomiej ewidentnie wdał się w rodziców. Nie chodzi tu nawet o jego wygląd, bo do złudzenia ich przypomina, a w szczególności swoją mamę. Ma nie tylko podobne rysy twarzy, ale też identyczny kolor włosów. Po Łukaszu i Edycie odziedziczył także pasję.

Można wręcz rzec, że z mlekiem matki wyssał miłość do góralskiej muzyki i instrumentów dętych. Sam dziś gra na puzonie. Wraz z przyjaciółmi tworzy zespół “Highlander Project”, który łączy folkowe brzmienia z elektronicznymi. Mama jakiś czas temu w mediach społecznościowych promowała jego muzykę.

Ważna zmiana w życiu syna Edyty Golec

Wszystko wskazuje jednak na to, że Bartłomiej nie zamierza stawiać wszystkiego na jedną kartę i poza karierą muzyczną skupi się także na nauce. Ostatnia aktywność w mediach społecznościowych jego mamy sugeruje bowiem, że młody mężczyzna od nowego miesiąca idzie na studia.

Edyta Golec dodała fotkę z popularnego sklepu z wystrojem wnętrz i w opisie zasugerowała, że robi zakupy do nowego mieszkania syna. Gdzie ono będzie? Sądząc po mapie województwa śląskiego w tle, możemy podejrzewać Katowice. Kto wie, może artystka niedługo więcej opowie o planach swojego syna.

golec ikea.JPG
instagram.com/edytagolecofficial

Źródło: Radio Zet

Tagi: Edyta Golec