Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile Marcin Hakiel zapłacił za wynajęcie detektywów? Suma odbiera mowę. Chciał za wszelką cenę odkryć zdradę
Sara Karmańska
Sara Karmańska 12.08.2023 09:37

Ile Marcin Hakiel zapłacił za wynajęcie detektywów? Suma odbiera mowę. Chciał za wszelką cenę odkryć zdradę

Marcin Hakiel
Wiadomo, ile Marcin Hakiel zapłacił za wynajęcie detektywa. Fot. KAPiF, Canva

W ostatnim czasie Marcin Hakiel zorganizował na swoich mediach społecznościowych serię pytań i odpowiedzi, która wywołała wielkie poruszenie wśród jego fanów. Tancerz bez cienia wątpliwość odpowiadał na najbardziej osobiste i rozpalające ciekawość internautów zagadnienia. Wreszcie wyznał, że w przeszłości wynajął detektywa, aby zdobyć dowody zdrady partnerki. Wiadomo, ile kosztowała go ta niecodzienna usługa!

Wyszła na jaw przyczyna rozstania Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poznali się w 2005 roku na planie programu „Taniec z Gwiazdami”. Przez 17 lat, z czego 15 spędzili jako małżeństwo, tworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, a także doczekali się 2 dzieci. Z pozoru idealni zakochani sprawiali wrażenie oddanych sobie i bezgranicznie zakochanych małżonków. Okrutna prawda wyszła na jaw, gdy niespodziewanie media doniosły o ich rozstaniu…

Burzliwe rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było jedną z najgłośniejszych spraw w 2022 roku. Małżonkowie zakończyli swój związek w atmosferze skandalu, które ciężko przeżyło każde z nich. Niewiele jednak było wiadomo o przyczynie rozpadu małżeństwa, ponieważ obydwoje niechętnie wypowiadali się na ten temat. Po ponad 1,5 roku Marcin Hakiel niespodziewanie postanowił przerwać milczenie!

"Dramat", "masakra". Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie

Marcin Hakiel ujawnił, że został zdradzony

Zarówno Marcin Hakiel, jak i Katarzyna Cichopek zdążyli już poukładać swoje życia na nowo. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” związała się ze swoim ekranowym partnerem, Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel z tajemniczą Dominiką. Jak się niedawno okazało, ich związek nie przetrwał próby czasu i para podjęła decyzję o rozstaniu. 

Jak ujawnił Marcin Hakiel w mediach społecznościowych, obecnie „gra solo” i nie jest z nikim związany. Ujawnił także, że mimo wszystko, gdyby mógł, niczego by nie zmienił. Jakiś czas temu wyszło na jaw także, że wina za jego rozstanie z Katarzyną Cichopek leży po stronie aktorki, a on dowiedział się o zdradzie. 

Wiadomo, ile Marcin Hakiel zapłacił za wynajęcie detektywa 1.JPG
Marcin Hakiej ujawnił, że został zdradzony, fot. Instagram/marcinhakiel
Wiadomo, ile Marcin Hakiel zapłacił za wynajęcie detektywa.JPG
Marcin Hakiej ujawnił, że został zdradzony, fot. Instagram/marcinhakiel

Ile Marcin Hakiel zapłacił za wynajęcie detektywów?

Marcin Hakiel ujawnił także, że o zdradzie dowiedział się dzięki wynajęciu detektywa. Wyszło na jaw, ile mogło go to kosztować. Redakcja portalu „Fakt” ujawniła, że dokonała obliczeń i oszacowała koszt na podstawie ofert biur detektywistycznych – detektywowi z 12-letnim stażem za godzinę pracy trzeba zapłacić od 100 do 250 złotych, z kolei inne biura oferują swoje usługi za 80 do 200 złotych za godzinę. 

Zgodnie z tymi wyliczeniami, detektyw, który odkrył zdradę Katarzyny Cichopek kosztował Marcina Hakiela od 2,5 do nawet 6 tysięcy złotych.