Lelum.pl

instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda błaga o pomoc. Nie ma czasu do stracenia, trzeba działać natychmiast

2 Lutego 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Joanna Opozda wystosowała nagły apel do wszystkich internautów. Sprawa jest bardzo pilna. Chodzi o życie wielu niewinnych istnień. Gwiazda błaga o pomoc i wsparcie zbiórki dla zwierząt, którym grozi zamarznięcie.

Joanna Opozda wystosowała nagły apel do wszystkich internautów. Sprawa jest bardzo pilna. Chodzi o życie wielu niewinnych istnień. Gwiazda błaga o pomoc i wsparcie zbiórki dla zwierząt, którym grozi zamarznięcie.

Na Instagramie Joanny Opozdy pojawił się nagły komunikat. Gwiazda gorąco zaapelowała do fanów i wszystkich internautów. Konieczne jest natychmiastowe wsparcie dla zwierząt, o których zapomnieli nie tylko właściciele, ale i cały świat.

Nie ma czasu do stracenia. Joanna Opozda udostępniła zbiórkę dla zwierząt, dla których mróz może okazać się zabójczy. Pozostawione same sobie i pozbawione odpowiedniej opieki, mogą nie przetrwać zimy.

Joanna Opozda błaga o pomoc. Zwierzęta potrzebują naszej pomocy

Nie ma wątpliwości, że zwierzęta mają specjalne miejsce w sercu popularnej, polskiej aktorki. Joanna Opozda chętnie udostępnia na Instagramie zdjęcia ze swoim ukochanym pieskiem rasy pomeranian Marylin, który, jak często podkreśla, jest przyjacielem, członkiem rodziny i najlepszym terapeutą.

Gwiazda nie pozostaje także obojętna na losy innych zwierząt, co udowodniła podczas swojej podróży na Magadaskar, który słynie ze swojego osobliwego postrzegania psów.

Malgasze uważają psiaki za „złe duchy”. Wszędzie pełno chorych bezdomnych piesków. Wiedząc o tym, przywiozłam z Polski trochę karmy i leków od weterynarza — wyznała i zrelacjonowała przemianę, jaką przeszła tamtejsza suczka, Rita.

Piesek otrzymał opiekę weterynaryjną i znalazł dom w hotelu. Joanna Opozda wzywała do prostych gestów, które mogą uratować choć jedno istnienie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Nawet teraz, gdy Joanna Opozda zmaga się z własnymi problemami, nie zapomniała o słabszych, potrzebujących istotkach. Na Instagramie gwiazdy pojawił się nagły apel, aby wesprzeć zbiórkę dla opuszczonych i zaniedbanych zwierząt, które mogą nie przetrwać zimy.

Nie pozwól im zamarznąć — możemy przeczytać w relacji.

Joanna Opozda

Zakładana kwota ma pomóc w polepszeniu warunków dla zwierząt, które są zaniedbywane i nie otrzymują wystarczającej uwago od swoich opiekunów. Przykute łańcuchami, pozbawione schronienia i żywności, rozpaczliwie potrzebują pomocy.Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Warszosław Kmita. Aktor odszedł w wieku 79 lat w wyniku choroby
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Rozenek wykonała poruszający gest. Wszystko, gdy mówili o żonie Kubackiego
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Viki Gabor w tlenionych blond włosach. 15-latka kompletnie zmieniła wizerunek, nawet Edyta Golec zareagowała
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]