Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Pokłócili się na amen z parą młodą. Prezent był za mały. Gdy okazało się co naprawdę było w kopercie, wpadli w szał
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.01.2024 12:22

Pokłócili się na amen z parą młodą. Prezent był za mały. Gdy okazało się co naprawdę było w kopercie, wpadli w szał

Awantura na weselu, fot. Canva/Wuka, meshaphoto, Getty Images Signature (zdjęcie poglądowe)
Awantura na weselu, fot. Canva/Wuka, meshaphoto, Getty Images Signature (zdjęcie poglądowe)

Dzień ślubu dla większości osób jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, w którego zaplanowanie włożyli wiele wysiłku, czasu i energii. Nie da się ukryć, że organizacja takiego wydarzenia nierzadko kosztuje także sporo pieniędzy. Część par młodych liczy na to, że poniesione koszty niejako zwrócą im się w formie otrzymanych prezentów. 

Awantura na weselu. Goście zdecydowali się na wyjątkowy prezent

Ze względu na to, jak ważnym wydarzeniem jest ślub i wesele, dla wielu osób jest to dość stresujący dzień. Czasami wszystkie nagromadzone emocje znajdują ujście niekoniecznie tam, gdzie powinny. Podobna sytuacja miała miejsce na pewnym przyjęciu weselnym, co zostało opisane w sieci. 

Internautka starająca się pozostać anonimowa, podzieliła się historią wesela kuzynki jej męża, w którym wzięli udział. Kobiety przyjaźniły się od ponad 10 lat. Już podczas uroczystości między nimi wywiązał się pewien konflikt, który jedynie eskalował w kolejnych dniach. 

Mąż zdradził mnie z własną synową. Od początku jej nie lubiłam, ta wydra będzie tego żałowała Synowa nie dba o męża. Wszystko tłumaczy feminizmem. A przecież żona powinna być pokorna

Awantura na weselu. Poszło o za mały prezent

Aby upewnić się, że nie otrzymają nieodpowiadających im lub zdublowanych prezentów, para młoda przygotowała swoją listę życzeń, na której znajdowały się wymarzone przez nich podarunki. Jak ujawniła internautka, goście mogli kupić je przed przyjazdem, a także na miejscu. Wśród przedmiotów znajdujących się na liście było wiele drogich pozycji – najtańsza z nich kosztowała około 150 dolarów. 

Jak ujawniła internautka, wraz z mężem są dość zamożni i zdecydowali się spełnić marzenie pary młodej. W ramach prezentu nie kupili jednak niczego ze wskazanej listy, choć byli pewni, że świeżo upieczonym małżonkom bardzo spodoba się niespodzianka, jaką dla nich przygotowali. Panna młoda jednak bardzo ostro zareagowała na wielkość przyniesionego przez nich podarunku.

Byłam zaskoczona. Powiedziałam jej, że mamy dla niej coś specjalnego i doceniłaby to znacznie bardziej niż przedmioty, które widzieliśmy na liście życzeń. Roześmiała się i powiedziała, że to zabawne, skoro prawdopodobnie jesteśmy tu najbogatsi, a postanowiliśmy być skąpymi dupkami. Zrobiła scenę i to było strasznie niezręczne.

ZOBACZ TEŻ: Mąż zmuszał ją do operacji plastycznych. Kiedy dowiedziała się, do kogo chciał ją upodobnić, zdębiała: „To policzek”

Awantura na weselu. Panna młoda wpadła w szał

Jak się okazało, choć prezent rzeczywiście wydawał się niepozorny, skrywał ogromną wartość. Małżonkowie zdecydowali się bowiem obdarować parę młodą czekiem na 15 tysięcy dolarów – dwie trzecie tej kwoty miało pozwolić im na leczenie niepłodności, z którą się zmagali. Reszta kwoty miała im pomóc z problemami finansowymi. Po tym, jak panna młoda wyrwała jej pudełko z dłoni, internautka wraz z mężem zdecydowała się anulować czek i wyjść z wesela. 

Gdy tylko panna młoda zorientowała się, co naprawdę było w pudełku, sytuacja szybko się odwróciła o 180 stopni. Kobieta zdecydowała się przeprosić swoich gości za spowodowanie całej sytuacji za pośrednictwem SMS-a. Gdy jednak zorientowała się, że nie jest w stanie zrealizować czeku, rozpętało się prawdziwe piekło

Bombardowała nas telefonami, mówiąc, jacy jesteśmy okropni i jak odbieramy jej marzenie o założeniu rodziny.

ZOBACZ TEŻ: Podejrzewałam, że mąż mnie zdradza. Był tylko jeden sposób, żeby to sprawdzić. Do końca życia będę żałowała, że poznałam prawdę

Awantura na weselu podzieliła rodzinę

Jak ujawniła internautka, wraz z mężem musieli zmierzyć się nie tylko z gniewem panny młodej, ale także jego rodziny. Choć niektórzy stali po ich stronie, inni byli zdania, że powinni oddać pieniądze nowożeńcom, ponieważ ich na to stać, a kuzynki męża nie. Kobieta podkreśliła jednak, że nie ma ochoty utrzymywać kontaktu z kimś, kto najwyraźniej chciał się z nią przyjaźnić jedynie z powodu pieniędzy, ponieważ jak dotąd zawsze byli bardzo hojni dla kuzynki jej męża. 

Internautka ujawniła także, że znalazła lepsze zastosowanie pieniędzy, które chciała przeznaczyć na ślubny prezent i zdecydowała się przekazać je na rzecz organizacji charytatywnej skupiającej się na edukacji dziewczynek na całym świecie. Gdy wraz z mężem pochwalili się tym na Facebooku, panna młoda nie była zbyt zachwycona

Źródło: Reddit