Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Kate Middleton? Księżna jest młodsza od Meghan Markle
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 31.01.2019 12:24

Ile lat ma Kate Middleton? Księżna jest młodsza od Meghan Markle

Ile lat ma Kate Middleton
Fot. instagram.com

Ile lat ma Kate Middleton? Niedawno obchodziła kolejne urodziny. Więcej mówiło się jednak nie o wieku solenizantki, lecz okolicznościach ich świętowania. Wiele osób nie wie, że księżna jest młodsza od Meghan Markle. Czy to powód, dla którego panie za sobą nie przepadają?

Kate Middleton, w przeciwieństwie do Diany Spencer, nie była niewinną nastolatką, kiedy przyjęła oświadczyny następcy brytyjskiego tronu. Wręcz przeciwnie – niemal o dekadę starsza od księżnej Walii, znakomicie wykształcona, wychodziła za mąż za mężczyznę, z którym od lat trwała w związku. Dziś Kate i William są szczęśliwymi rodzicami trojga dzieci i cieszą się szacunkiem nie tylko wśród przyszłych poddanych. Jedyną rysą na tym szczęśliwym obrazku jest rzekomy konflikt z inną członkinią rodziny królewskiej, czyli Meghan Markle. Ile lat ma Kate Middleton? Czy Meghan nie podoba się, że Kate jest od niej młodsza? Dowiedzmy się!

Ile lat ma Kate Middleton?

Kate Middleton 9 stycznia ukończyła 37 lat. Niestety, księżnej Cambridge nie było dane świętować w spokoju. Przyjęcie urodzinowe odbyło się w atmosferze skandalu. Powód? Wśród zaproszonych nie znaleźli się książę Harry i jego żona.

Praktycznie od początku ślubu Harry’ego i Meghan pojawiały się pogłoski, że między księżnymi panują niezbyt przyjazne stosunki. Chociaż Kate zawsze pozostawała w dobrych relacjach z bratem męża, wszystko zmieniło się, kiedy u jego boku pojawiła się była aktorka. Meghan miała doprowadzić księżnę Cambridge do płaczu złośliwą uwagę na temat jej córeczki i podnosić głos na współpracowników Middleton.

Dodatkowo w grę wchodzi znac zna różnica charakterów obu pań, które mają być swoimi przeciwieństwami. Markle uwielbia zwracać uwagę, regularnie wykracza poza ramy wyznaczone przez etykietę, czym gorszy rodzinę królewską. Z kolei Kate to uosobienie elegancji i dobrych manier, nie pozwala sobie na najdrobniejsze wpadki, czym zaskarbiła sobie sympatię wśród Brytyjczyków.

Konflikt miał zaostrzyć się podczas obchodów Bożego Narodzenia. Kiedy między Kate i Meghan doszło do scysji, każdy z braci stanął po stronie swojej żony. W dodatku królowa Elżbieta zaprosiła na obchody matkę Markle, Dorię Ragland. Księżna Sussex tłumaczyła, że jej mama jest osobą samotną i rozwiedzioną. Rodzice Middleton nigdy nie dostąpili tego zaszczytu.

Kim jest Kate Middleton?

Kate Middleton, której pełne imię brzmi Catherine Elizabeth Middleton, przyszła na świat jako jedna z trojga rodzeństwa. Jej rodzicami są Michael i Carol.

Kate wychowywała się w szczęśliwej i pełnej rodzinie, wspierana przez rodziców oraz siostrę Philippę „Pippę” i brata Jamesa. Swojego przyszłego męża księcia Williama poznała na brytyjskim Uniwersytecie St. Andrews, gdzie studiowała historię sztuki. Ich droga do ołtarza nie przebiegała gładko. Przyszła księżna musiała nauczyć się radzić sobie z nadmiernym zainteresowaniem mediów i złośliwymi plotkami. W pewnym momencie para rozstała się, ale ostatecznie zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć.

W 2010 roku ogłoszono zaręczyny Kate i Williama, a 29 kwietnia 2011 roku wzięli ślub. Mają troje uroczych dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Czy uda im się załagodzić konflikt z Meghan? Mamy nadzieję, że członkowie rodziny królewskiej dojdą do porozumienia!

Kate Middleton niedawno skończyła 37 lat. Zobacz zdjęcia księżnej Cambridge!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na profilu synowej Kory pojawił się wzruszający post: „Nie mogę uwierzyć…”
  2. Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan? Zarobki aktorki przyprawiają o zawrót głowy
  3. Każda mama powinna przeczytać słowa Katarzyny Dowbor. Otarła się o śmierć podczas porodu
  4. Weronika Rosati przechodzi ciężkie chwile. Aktorka jest na wyczerpaniu

źródło: plejada.pl, pl.wikipedia.org, gala.pl