Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ryszard Kotys zmaga się z poważną chorobą. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 16.12.2019 18:34

Ryszard Kotys zmaga się z poważną chorobą. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej

ryszard kotys
fot. youtube.com/user/atmgrupasa

Ryszard Kotys wszystkim nam jest doskonale znany ze swojej roli w kultowym serialu Świat według Kiepskich. Niestety, uwielbiany przez publiczność artysta wraz z wiekiem czuje się coraz gorzej. Pojawiają się nawet plotki dotyczącego tego, że mężczyzna może zniknąć z serialu. Kto mógłby go zastąpić?

Uzdolniony aktor filmowy i teatralny, Ryszard Kotys jest najlepiej wszystkim znany ze Świata według Kiepskich, gdzie odgrywa rolę sprytnego i uszczypliwego sąsiada głównego bohatera, Mariana Paździocha. Jednakże prawie 90-letni mężczyzna zaczyna odczuwać coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem. Dlatego też coraz częściej mówi się o tym, że zniknie z serialu.

Ryszard Kotys: choroba

Udzielając wywiadu dla Rewii, Ryszard Kotys przyznał, że jego stan zdrowia pogarsza się coraz bardziej. Mężczyzna opowiedział, że potrafi zgubić się w mieszkaniu, ma problemy z orientacją w terenie i pamięcią. Jego żona musiała wynająć opiekunkę, która asystowałaby mu w codziennych czynnościach.

— Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc, nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony — przyznał aktor.

Ryszard Kotys w Świecie według Kiepskich

W związku z tymi problemami ze zdrowiem coraz częściej słyszy się, że mężczyzna pożegna się z kultowym serialem. Podobno dlatego wprowadzana jest rola syna Mariana Paździocha. Te plotki dementuje Polsat, wypuszczając, jak donosi radiozet.pl, odpowiednie oświadczenie.

— Pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem Świat według Kiepskich. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha — syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę — poinformowała stacja.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ryszard kotys

Z wiekiem mężczyzna czuje się coraz gorzej.

ryszard kotys

Polsat dementuje plotki, jakoby Ryszard Kotys miałby odejść z serialu.

ryszard kotys

Jego zdrowie bardzo się pogorszyło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

źródła: radiozet.pl