Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Odnaleźli grób córki Ireny Santor? Prawie nikt nie miał pojęcia o przykrej prawdzie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.01.2021 21:37

Odnaleźli grób córki Ireny Santor? Prawie nikt nie miał pojęcia o przykrej prawdzie

Irena Santor
fot. eastnews.pl/TRICOLORS, Screen z Super Express/Największa tajemnica Ireny Santor? Znaleźliśmy grób jej córeczki [WIDEO]

Ireny Santor z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Polska piosenkarka zyskała nieśmiertelną sławę, jednak mimo wielkiej popularności o jej życiu prywatnym nie wiemy za wiele. Niemalże wszystkie media piszą o tym, że Irena Santor jest bezdzietna, jednak w ostatnim czasie portal wp.pl przekazał, że w młodości miała być w ciąży. W związku z tym Super Express powziął odpowiednie kroki i odnalazł grób Sylwii Santor, pochowanej w grobie wspólnie ze Stanisławem Santorem, pierwszym mężem artystki. Czy odnaleźli grób córki piosenkarki?

Irena Santor jest autorka kultowych utworów, które będą jeszcze długo pamiętane przez następne pokolenia. Jej niepowtarzalny głos oczarował miliony Polek i Polaków. Stąd wiele mówi się o jej życiu na scenie, jednak życie prywatne piosenkarki owiane jest tajemnicą.

Odnaleźli grób córki Ireny Santor?

Super Express realizując program zatytułowany „(Nie)zapomniani. Cmentarne historie” odnaleźli grób niejakiej Sylwii Santor, która zmarła, przeżywszy jedynie 2 dni. Dziewczynka spoczywa w grobie razem ze Stanisławem Santorem – pierwszym mężem Ireny Santor.

Z informacji na nagrobku wynika, że Sylwia Santor urodziła się 4 lutego 1959 roku, a zmarła już 6 dnia tego miesiąca. Jej grób znajduje się w kwaterze dziecięcej na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

Wszystko wskazuje na to, że Sylwia spoczęła tam jako pierwsza, a 40 lat później pochowano tam Stanisława.

Stanisław Santor był w związku małżeńskim z Ireną Santor przez 19 lat. Początki znajomości małżeństwa sięgają lat 50′. W tym czasie piosenkarka występowała w zespole Mazowsze. Para pobrała się w 1958 roku.

Irena Santor straciła dziecko?

Z informacji przedstawionych przez portal Super Express wynika, że Irena Santor miała niegdyś córkę, wbrew powszechnym informacjom utrwalanym przez media.

Zdaniem wspomnianego portalu córka Ireny Santor miała przyjść na świat i dwa dni później z powodu komplikacji umrzeć. Dziewczynka obecnie spoczywa w tym samym grobie co mąż piosenkarki, co dodatkowo może potwierdzić tę informację.

Irena Santor w młodości nie miała łatwego życia. Kiedy jako 15-latka wyjechała wraz z zespołem Mazowsze do Chin, w kraju plotkowano, że popełniła samobójstwo. Co więcej, kiedy była poza granicami swojego kraju, odeszła jej matka.

Nie było mnie przy jej śmierci. Straciłam nie tylko matkę, ale także swoją najlepszą przyjaciółkę– wspominała wiele lat temu, jak podaje se.pl.

Smutna historia Ireny Santor porusza do głębi. Całe nagranie, które zostało zrealizowane przez Super Express w ramach programu „(Nie)zapomniani. Cmentarne historie” znajduje się w artykule: Największa tajemnica Ireny Santor? Znaleźliśmy grób jej córeczki [WIDEO].

Zobacz zdjęcia:

Irena Santor
Screen z Super Express/Największa tajemnica Ireny Santor? Znaleźliśmy grób jej córeczki [WIDEO]
Super Express odnalazł grób Sylwii Santor.

Irena Santor
Screen z Super Express/Największa tajemnica Ireny Santor? Znaleźliśmy grób jej córeczki [WIDEO]
Dziewczynka przeżyła 2 dni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express, wp.pl