Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Jedna z syjamskich bliźniaczek wyszła za mąż. Internauci mocno zmieszani
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.03.2024 13:03

Jedna z syjamskich bliźniaczek wyszła za mąż. Internauci mocno zmieszani

bliźniaczki syjamskie, ślub
Fot. tiktok.com/@abbyandbrittanyhensel

Bliźniaczki Abby i Brittany przyszły na świat z jednym, wspólnym ciałem, które dzielą od momentu narodzin. Kobiety zyskały za Oceanem niesamowitą popularność, którą zawdzięczają swojej nietypowej dolegliwości. Co ciekawe, od 3 lat pozostają w związku małżeńskim z pewnym mężczyzną. Jak wygląda ich życie w tak nietypowym związku? Internauci zadają naprawdę nietypowe pytania.

Życie bliźniaczek syjamskich nie jest proste

Abby i Brittany Hensel to bliźniaczki syjamskie. Kobiety urodziły się w 1990 roku złączone jednym ciałem. Ich rozdzielenie nie było możliwe, dlatego musiały nauczyć się żyć ze sobą nawzajem. Choć z pozoru mogłoby się to wydawać olbrzymim wyzwaniem, siostry dzielnie stawiają mu czoła. Po latach nauczyły się ze sobą współpracować, co znacznie ułatwia im funkcjonowanie. Ich życiu codziennemu przygląda się cały świat, który wprost nie może uwierzyć, że ich egzystencja przebiega w podobny sposób jak u każdego z nas. 

Bliźniaczki cieszą się każdym aspektem życia. Mimo swoich fizycznych ograniczeń, ich codzienność jest radosna i pełna aktywności. Od niedawna dzielą ją nie tylko ze sobą nawzajem, ale również pewnym mężczyzną. Josh Bowling, pielęgniarz i weteran wojskowy, poślubił je w 2021 roku. Fani sióstr z całego świata zadają im w związku z tym mnóstwo pytań…

„To może być osoba niewierząca”. Wierni zdębieli po słowach księdza Czy post w Wielki Piątek obejmuje też łóżko? Duchowny aż wyśmiał to pytanie

Bliźniaczki Abby i Brittany wyszły za mąż

Bliźniaczki Hensel mają oddzielne serca, żołądki, płuca i kręgosłupy, jednak od pasa w dół dzielą jeden organizm. Ich przypadek jest niezwykły, nawet jak na bliźnięta syjamskie. Każdego dnia muszą łączyć siły, by móc normalnie funkcjonować. Każda z nich kontroluje jedną stronę ciała, co wymaga od nich niezwykłej determinacji i koordynacji. Widzowie na całym świecie już od kilku lat przyglądają się kulisom ich codzienności na łamach programu "Abby & Brittany", emitowanego na TLC.

Show z udziałem bliźniaczek cieszy się ogromną popularnością. Kobiety każdego dnia zmagają się z wieloma przeciwnościami. Wykonanie prozaicznych czynności wymaga od nich wiele wysiłku, a mimo to uczą się, podróżują, a nawet pracują. Chwytają życie pełnymi garściami i z determinacją doświadczają jego nowych aspektów. Jednym z nich było małżeństwo, do którego doszło w 2021 roku. Kim jest ich wybranek oraz jak wygląda ich wspólne życie?

ZOBACZ TEŻ: Biedronka zaskoczyła klientów ceną tego produktu. Szybko tego pożałowała

Bliźniaczki syjamskie wzięły ślub, internauci dalej nie dowierzają i zadają pytania

Mężczyzna, którego bliźniaczki poślubiły w 2021 roku, jest weteranem wojskowym i pielęgniarzem. Prywatnie ma posiadać jednego syna z poprzedniego związku. Kobiety już niejednokrotnie podkreślały, że w przyszłości chciałyby założyć rodzinę, a nawet mieć dzieci. Do tej pory udało im się znaleźć partnera, z którym idą przez życie. Ich związek jest nietypowy, jednak każda ze stron odnalazła i spełniła się w nim.

O ceremonii ślubnej z 2021 roku jeszcze do niedawna było całkiem cicho. Okazuje się, że zakochani pobrali się w tajemnicy, z dala od medialnej wrzawy. Mimo to uwadze internautów, którzy śledzą poczynania bliźniaczek, nie uszło kilka filmików z tego wyjątkowego wydarzenia, które opublikowały w mediach społecznościowych. Widać na nich Abby i Brittany ubrane w białą koronkową suknię ślubną bez rękawów oraz wystrojonego w szary garnitur Josha. Niestety pod postami pojawiło się wiele pytań, którym daleko do jakiekolwiek wyczucia czy dyskrecji. Internauci zaczęli zasypywać bliźniaczki intymnymi pytaniami, na które do tej pory nie udzielono odpowiedzi.

  • Czy to trójkąt, czy nie?
  • On pokochał je obie, czy tylko jedną z nich? 
  • A czy obie te głowy musiały wyrazić zgodę na ślub czy tylko jedna?
  • Czy to jest poligamia czy jeszcze nie?
  • Ciekawe, czy obydwie go kochają - zastanawiają się komentujący.