Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.09.2023 08:27

Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku

Nowe wieści o Krzysztofie Krawczyku Juniorze
Nowe wieści o Krzysztofie Krawczyku Juniorze, fot. KAPIF; YouTube/Marian Lichtman

Krzysztof Igor Krawczyk od śmierci swojego znanego ojca walczy z wdową po piosenkarzu o prawo do spadku po Krzysztofie Krawczyku. Całe szczęście w tym trudnym okresie mógł liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy pomogli mu stanąć na nogi. Niestety, pieniądze się kończą, a problemy zdrowotne nasilają.

Krzysztof Igor Krawczyk walczy o prawo do spadku z Ewą Krawczyk

O nieporozumieniu, jakie panuje między synem Krzysztofa Krawczyka, a wdową po znanym wokaliście, słyszał już chyba każdy. Wszystko z powodu spadku po wybitnym artyście, który w całości trafił w ręce Ewy Krawczyk. Sądowa batalia cały czas trwa. Podczas gdy kobieta uważa, że pociecha muzyka nigdy nie została uwzględniona w testamencie, Krzysztof Igor Krawczyk jest zdania, że istnieją dwie wersje tego dokumentu.

Syn piosenkarza pozostał w pewnym momencie bez środków do życia, a jego problemy zdrowotne znacznie się nasiliły. Pomocą okazali się przyjaciele jego ojca - Krzyztof Cwynar oraz Marian Lichtman, którzy pomogli stanąć mu na nogi. Niestety, nad mężczyzna znów zawisły czarne chmury.

Kamil Stoch z żoną zabalowali na weselu. Szczęka opada jak byli ubrani, tak nie ubiera się żaden weselnik

Krzysztof Igor Krawczyk rozpoczął karierę muzyczną. Niestety, znów pojawiły się problemy

Jakiś czas temu wszystko wydawało się zmierzać w dobrą stronę. Marian Lichtman wziął Krzysztofa Igora Krawczyka w obroty i pomógł mu rozwijać jego talent wokalny. Z jego pomocą syn wybitnego piosenkarza nagrał nawet dwie piosenki - każdą dedykowaną jednemu z rodziców.

Później sam Krzysztof Krawczyk Junior nie krył swojego zachwytu, gdy miał okazję koncertować razem z Trubadurami, a wisienką na torcie był wspólny występ na prestiżowym festiwalu w Opolu. Niestety, mimo radosnych chwil mężczyzna wciąż obawia się o swoją niepewną przyszłość.

Krzysztof Igor Krawczyk obawia się utraty mieszkania

Od dłuższego czasu Krzysztof Igor Krawczyk utrzymuje się tylko z niewielkiego zasiłku, który wystarcza mu jedynie na podstawowe potrzeby. Z takimi “zarobkami” ciężko byłoby mówić o kupnie, czy wynajmie własnego mieszkania. Tutaj również z pomocą przyszli przyjaciele zmarłego ojca.

Krzysztof Cwynar, który od lat wspiera syna muzyka, zaprosił go na zajęcia prowadzonego przez siebie Studia Integracji w Łodzi. To właśnie ta organizacja zaangażowała się w ogłoszoną przez mężczyznę zbiórkę, z której zebrane środki przeznaczono na niewielką kawalerkę przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Właśnie tam zamieszkał Krzysztof Krawczyk Junior. Niestety pieniądze zaczynają się kończyć.

W związku z powyższym stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka Juniora znacząco się pogorszył.

- Nerwy i strach przed brakiem pieniędzy na opłaty sprawiły, że junior ma nasilenie choroby. W ciągu ostatniego miesiąca miał już dwa silne napady padaczkowe. Podczas jednego z ataków bardzo się poobijał i stłukł sobie nos. W przypadku jego choroby nerwy nie są wskazane - powiedział na łamach “Faktu” Zbigniew Rabiński ze Studia